PDA

Zobacz pełną wersję : Przeprowadziliśmy się :)



_ZBYCH_
31-10-2005, 22:24
W końcu, po trzech latach budowania i wykańczania, w sobotę przeprowadziliśmy się do naszego bliźniaka :D
Mimo, iż nie jest to dom moich marzeń i buduję już drugi dom - parterowy, to i tak się cieszę :D
Ostatnie trzy lata mieszkaliśmy na wynajmowanym, dużym poddaszu u przyjaciół, gdzie ogrzewanie było elektrycznymi grzejnikami i ciepła woda z bojlera :-?, więc po wyprowadzce z poprzedniego, luksusowego mieszkania brakowało :-? nam normalnego ogrzewania i ciepłej wody.
Mimo wszystko i tak byliśmy zadowoleni, bo niewiele płaciliśmy, a mieliśmy dach nad głową i blisko na budowę. Do tego fajni ludzie tuż obok :D.
Teraz po przeprowadzce mamy to, czego nam brakowało, ciepło i ciepła woda bez ograniczeń :D
A ta przestrzeń, ta cisza...
Po prostu cudnie!
Mimo, iż sporo jest jeszcze do zrobienia w tym domu, to i tak się bardzo cieszę. Jedyne, czego nam brakuje, to naszych przyjaciół :(
Nasza kotka już się przyzwyczaiła do nowego miejsca i tylko śmiga po parapetach. Wcześniej mieszkaliśmy na poddaszu i mieliśmy tylko okna w dachu więc była bardzo nieszczęśliwa, bo nie miała jak wyglądać na ptaszki :),za to teraz jest super zadowolona.
Mnie za to martwi jej wszechobecna sierść. Mamy ciemne podłogi i kotkę z biszkoptową długą sierścią... :-?
Mimo ciągłej pracy (jest jeszcze sporo pracochłonnych pierdułek do zrobienia) i tak jest fajnie :D

Janussz
31-10-2005, 22:29
Miło czytać takie posty :lol:

rrmi
31-10-2005, 22:45
Zycze wiele szczescia w nowym domu
Gratuluje :D

michal_m
31-10-2005, 23:36
ZBYCH, mam nadzieję wysłać podobnego posta w grudniu. Nawet mamy kotkę, chociaż wynajmowaliśmy od nie-znajomych. Już się nie możemy doczekać ...

01-11-2005, 01:53
Teraz po przeprowadzce mamy to, czego nam brakowało, ciepło i ciepła woda bez ograniczeń :D
A ta przestrzeń, ta cisza...
Po prostu cudnie!
Mamy ciemne podłogi i kotkę z biszkoptową długą sierścią... :-?


_Zbych _ - gratulacje !

cisza ... ciepła woda bez ograniczeń ... cudnie ... kotka z długa sierścią i ciemna podłoga ...
mam wrazenie ze mnie cytujesz ...
tylko kolor kotki mi sie nie zgadza ... :(
moja - szaro - biała ...
:wink:


Mimo ciągłej pracy (jest jeszcze sporo pracochłonnych pierdułek do zrobienia) i tak jest fajnie :D

jest fajnie własnie dlatego ze jeszcze tyle do zrobienia

pozdro Zbych :D

Jajcek
01-11-2005, 05:58
Zbych gratulacje
Tylko zebys z forum teraz nie zniknal :wink:

NatkaB
01-11-2005, 08:27
GRATULACJE :))))))

Ula i Sławek
01-11-2005, 11:31
Zazdroszczę wszystkim, którzy będą mogli w najbliższe święta postawić choinkę we własnym domu! My dopiero za rok, za to z podłogami jasnymi i ciemnymi, w zależności od pomieszczenia, i długowłosym jasnym psem i czarną kotą.
Zbychu, nie przejmuj się tymi kłakami. Dom dla domowników, a nie domownicy dla domu :)

Dominik!
01-11-2005, 11:56
Zbych!!
Gratulacje!!
Aż chce się robić cokolwiek jak czyta się podobne posty. :D
Zwłaszcza teraz - gdy zbliża się zima i tempo zwalnia wyraźnie - dobry doping jest potrzebny.

MUREK
01-11-2005, 15:08
GRATULACJE !

Jezeli powiem że zazdroszczę ci już tego swojego m-ca , to chyba pędzie to również opinia innych Forumowiczów którzy sa w trakcie budowy tak jak i ja .

Pozdr.

katarzyna kulpinska
01-11-2005, 15:24
:D :D :D GRATULACJE ZBYCH!!! :D :D :D
[b]Mazy mi sie za rok to samo...

mieczotronix
01-11-2005, 16:34
o! jak fajnie! to i ja się przyłączam do gratulacji! obyście mieli jak najwięcej czasu na mieszkanie w swoim nowym domu

Jagna
01-11-2005, 17:17
Gratulacje Zbychu! Teraz możesz spokojniej pilnować nowej budowy. Bardzo fajnie, że tak Wam się wszystko podoba. Ta radość napawa mnie optymizmem :D

marcenka
01-11-2005, 17:40
Ja też w mojej skromnej osobie chciałabym pogratulować. Sami nie możemy się doczekać tego momentu.
Cudownego mieszkania w nowym domku i żeby ta cisza nie była zakłucana.
:lol: :lol: :lol:

ewak39
01-11-2005, 18:43
_Zbych_u, ja tez gratuluje! I przylaczam sie do wczesniej wyrazonej nadziei, ze nie znikniesz z forum! :D

gosia@
01-11-2005, 18:48
W końcu, po trzech latach budowania i wykańczania, w sobotę przeprowadziliśmy się do naszego bliźniaka :D
o, rany, moj alarmowy Guru, strasznie Ci zazdroszcze i gratuluje :P

nurni
01-11-2005, 19:11
To znaczy tak: teraz Ci gratulujemy wstępnie :wink: a jak rozumiem za jakiś czas ostatecznie :D
No chyba żeby nie 8) :D

Pozdrawiamy serdecznie
i trzymajcie się ciepło.