PDA

Zobacz pełną wersję : Murator CD - jest program?



rbialo
02-11-2005, 14:34
Witam!

Na stronie http://www.ecru.pl/ jest następująca informacja:

Ze względu na spore zainteresowanie, jakim cieszył się program do samodzielnego projektowania kuchni dołączony do październikowego numeru czasopisma MURATOR w bieżącym listopadowym numerze na płycie CD obecny jest m.in. oparty o technologię PRO100 program do samodzielnego projektowania łazienek.
Tymczasem ani na okładce pisma, ani na stronie www nie udało mi się dojrzec najmniejszej wzmianki o tym fakcie. :-? Czyżby nie było tego programu na plytce?

Niestety pismo jest zafoliowane więc nie mogę sprawdzić przed zakupem co faktycznie kupuję. A - co chyba nikogo nie dziwi - nie zamierzam wydawać pieniędzy na coś co nie będzie mi potrzebne. Dlatego bardzo proszę o informacje - czy na płcie CD z numeru 11/2005 jest wspomniany wyżej program czy nie?

akacja
03-11-2005, 23:14
Witam,

do pażdziernikowego numeru Muratora dołączona była płyta SALON, a nie KUCHNIA. Kuchnia była kiedyś wcześniej - mam, ale nie wiem, z którego to numeru. A w listopadowym Muratorze są łazienki, ale na płycie są tylko zdjęcia i teoria - programu do projektowania nie ma :cry:

Heath
04-01-2006, 15:18
Wszystko się zgadza, tylko że sprawa dotyczy roku 2004.
Były dołączone 2 programy, bardzo fajne i proste w obsłudze, tyle że bez możliwości zapisania projektu.

m.dworek
12-01-2006, 10:10
Wszystko się zgadza, tylko że sprawa dotyczy roku 2004.
Były dołączone 2 programy, bardzo fajne i proste w obsłudze, tyle że bez możliwości zapisania projektu.
a po co zapisywac?
wystarczy do konca budowy nei wylaczac komputra ;)
ten murator to nas ladnie laduje w bambuko ;)