PDA

Zobacz pełną wersję : Niesprawdzona ekipa - co robić?



anpi
06-11-2005, 09:36
Poradźcie, bo muszę się zdecydować dzisiaj do 13.00. Szczegóły w moim dzienniku (na końcu). Proszę, pomóżcie mi podjąć decyzję.

joanka77
06-11-2005, 10:03
My korzystaliśmy z usług ekipy do zrobienia dachu. Ogłoszenie znaleźliśmy w internecie. Dach 150 m2 zrobili w tydzień, a kierownik budowy był z nich zadowolony i my również :) Ale na wszelki wypadek cały czas ktoś z nimi był na budowie, żeby "patrzeć na ręce" co na szczęście okazało się niepotrzebne.

anpi
06-11-2005, 10:07
Oczywiście, nawet nie myślałem ich zostawić bez kontroli. U mnie jak trwa budowa, i buduje ktoś sprawdzony, to jestem na budowie przynajmniej raz dziennie. W tym przypadku, jeśli się zdecyduję, to kontrola będzie jeszcze bardziej wzmocniona.

Czyli na razie jest 1:0 ZA EKIPĄ. Czekam na kolejne głosy :wink:

anpi
06-11-2005, 11:18
Podciągam, bo zostało mi tylko 40 minut na podjęcie decyzji :-?

czmirek
06-11-2005, 11:25
Podciągam, bo zostało mi tylko 40 minut na podjęcie decyzji :-?
jak to co robic? sprawdzic, moze bedzie dobrze

anpi
06-11-2005, 11:40
Podciągam, bo zostało mi tylko 40 minut na podjęcie decyzji :-?
jak to co robic? sprawdzic, moze bedzie dobrze

Taaaaa, tylko trochę ryzykowne i kosztowne to sprawdzanie :-?

Pagin
06-11-2005, 12:04
Niesprawdzona ekipa=klopoty
Brak umowy=klopoty
Pospiech=klopoty

bladyy78
06-11-2005, 12:48
Dobra umowa to podstawa a szybko podjeta decyzja to zla decyzja!!! Dach to jedna z najwazniejszych konstrukcji i byle komu nie wolno jej powierzac! Pseudo ekip teraz jest duzo, a konsekfencje zatrudnienia takich ludzi sa oplakane. Ja juz dostalem nauczke!

anpi
06-11-2005, 13:06
Dobra umowa to podstawa a szybko podjeta decyzja to zla decyzja!!! Dach to jedna z najwazniejszych konstrukcji i byle komu nie wolno jej powierzac! Pseudo ekip teraz jest duzo, a konsekfencje zatrudnienia takich ludzi sa oplakane. Ja juz dostalem nauczke!

A możesz opisać szczegóły? Ja na szczęście do zrobienia mam nie dach, a strop - a w tym przypadku każdy błąd można wychwycić jeszcze przed zalaniem.

czmirek
06-11-2005, 13:12
Dobra umowa to podstawa a szybko podjeta decyzja to zla decyzja!!! Dach to jedna z najwazniejszych konstrukcji i byle komu nie wolno jej powierzac! Pseudo ekip teraz jest duzo, a konsekfencje zatrudnienia takich ludzi sa oplakane. Ja juz dostalem nauczke!
dlaczego piszesz o ludziach ktorych nie znasz piszesz " byle kto " obrazac innych jest naprawde latwo na tym forum.

bladyy78
06-11-2005, 13:24
Czy ja kogos obrazam chyba nie, pisze tylko ze swojego doswiadczenia ze trzeba dobrze spisac umowe i wziasc ekipe najlepiej z polecenia. Ja tez szybko podjolem decyzje i zle trafilem, a teraz mam tego konsekfencie koszty poprawy i zniszoneko materialu sa wieszke niz to co wziela ekipa i w dodatku zwiala. Jak znalezlem ekipe do poprawy to mi wlasnie powiedzili ze ostatnio to tylko sa wzywani by poprawiac po kims dachy.