PDA

Zobacz pełną wersję : Dom kaKa



kaKa
06-01-2003, 07:23
Juz jest zdjecie!!! Tylko jakies male :smile: W najblizszym czasie troche powieksze :smile:
Zamieszczam adres stronki www gdzie mozecie znalezc zdjecia mojego domu.

http://www.kaka.republika.com.pl/Dom4_small.jpg


http://www.kaka.republika.pl
Zdjecia domu i okolicy sa rowniez tutaj: http://foto.onet.pl/albumy/album.html?id=36027&k=10&q=kaKa&nxt=0

Niech ten watek bedzie miejscem do komentarzy.

Pozdrawiam

<font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: kaKa dnia 2003-01-06 14:03 ]</font>

kodi_gdynia
06-01-2003, 08:59
Bardzo sympatyczna strona. Zazdroszczę Ci bo ja nie potrafię nawet takiej zrobić. Dom extra, choć nie na moją kieszeń - czyt. skomplikowana bryła budynku. Na piętrze masz okna połączone z drzwiami balkonowymi - będzie balkon, czy może się mylę. Na dachu masz blachę - duży połysk - jak to osiągnąłeś.
Pozdrawiam

ach i te linki. Miło, że się na nich znalazłem

06-01-2003, 09:07
Bardzo piękna okolica-żywego ducha wokół, czy nie będziesz się bał?
:smile:
Pozdrawiam
Stronę sobie czytam, bo jest bardzo ciekawa!!

kaKa
06-01-2003, 11:03
Witam
Na pietrze bedzie balkon. Z balkonu rozciaga sie piekny widok na w dole (chyba 150 metry) lezace jeziorko. :wink:
Do Kodi - to tak blyszczy Rautaruuki blachodachowka (plastizol). Chcialem matowa, ale odmowili mnie moi dekarze, bo jakby nie daleko las i moga mi drzewa na dachu zaczac rosnac :smile:

Opalko, na pewno sie nie bede bal, ani nudzil. Naprzeciw tej strony domu gdzie jest balkon stoi dom sasiada. A w tamtej stronie gdzie jeziorko, jeszcze jeden dom. A i z okna w lazience (jest zdjecie) widac drage prowadzaca do Wilna.
Wiecej fotek zamieszcze jak dorwie sie do skanera u kolegi :wink:

Pozdrawiam

Tad
06-01-2003, 11:24
Domek ładny!Gratuluję.A jak umieścić zdjęcie w twoim wątku- podglądnij w edycji u niektórych :wink:
Tad

<font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: Tad dnia 2003-01-06 13:43 ]</font>

greg
08-01-2003, 08:02
Domek bardzo mi się podoba. I układ wnętrz super. Gratulacje.

ryniu
08-01-2003, 08:09
kaka, to jest projekt typowy czy indywidualny? (może już gdzieś o tym pisałeś ale ja nie dotarłem) i jak sprawa projektów domków wygląda na Litwie? są katalogi gotowych tak jak w Polsce?

Teska
08-01-2003, 08:29
KaKa..piękny domek..:smile: :smile:

kaKa
08-01-2003, 10:46
Ryniu: to jest projekt indywidualny. Wszystko przemyslalismy z zona, pozniej te mysli przedalismy architekcie. Efekt koncowy: dom spelnia wszystkie nasze warunki co do funkcjonalnosci ale jest calkiem inny niz przedstawialismy z samego poczatku :wink:
Jedyna chyba nie zaplanowana rzecz to tak duze okna. No, ale to jest chyba plus :wink:

U nas z projektami jest dosyc nielekko. Katalogi sa, ale te same z Polski :smile: Naprawde. Po prostu czlowiek wybiera sobie projekt i mowi co chce zmienic, architekta po prostu przerysowuje ten zmieniony projekt i juz. To jest najtansza wersja. Srednio droga wersja, to biuro architektow. U nas (z tego co ja wiem) sa chyba 3 takie duze biura. Oni maja wlasne katalogi, juz przez litewskich architektow stworzonych projektow. Mozna tam znalezc dosyc niezle domki.
I trzecie, najdrozsze rozwiazanie, to projekt indywidualny. Architektow indywidualnych jest nierealnie duzo. I naprawde ciezko wybrac. Jasne to jest najdrozsze rozwiazanie. Ale cos za cos.
Moj architekta (pani) byla calkiem niezla. Wysluchala wszystko co chcemy, bardzo wiele doradzila. Rowniez pierwsze wiadomosci o budowaniu dostalem od niej.
Choc zaplacilem nie malo, ale jestem zadowolony z tego projektu -wszystko dostosowane do naszych potrzeb.

Pozdrawiam

ryniu
08-01-2003, 10:52
dzięki. a jeśli chodzi o samą architekturę domów to są jakieś istotne różnice między Polską a Litwą? ja mam porównanie Polska-Niemcy. domy w Niemczech są znacznie, znacznie prostsze w formie (dach zazwyczaj dwuspadowy).

<font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: ryniu dnia 2003-01-08 11:54 ]</font>

kaKa
10-01-2003, 08:49
Trudno mnie porownywac architekture Polski i Litwy. Poniewaz polskie domki widzialem chyba 5 lat temu i nie to mnie wtedy ciekawilo :grin:

Moge smialo napisac, ze tylko chyba 3-4 lata temu konczyl sie u nas okres domow-monstrow. Kiedy to biznierzy, ktorzy zarobili szybko i duzo, wystrajali ogromne, nie odpowiadajace potrzebom domy-monstry. Bardzo duzo teraz takich stoi miedzy juz zamieszkalymi.
Chyba 3-4 lata temu zaczal sie okres w budownictwie, kiedy zmienialy sie poglady i zaczeto budowac nieduze i funkcjonalne domki.
Obecnie u nas jest popularnie kupic dzialke z domkiem w tak nazywanych "sadach". Gdzie dzialki sa po 6 arow, generalnie odremontowac ten dom i tam mieszkac. Ale to jest, ja mysle,tylko tymczasowe rozwiazanie. Bylem u znajomego, ktory tak zrobil. Strasznie ciasno jest na takich dzialkach, domek przy domu, a bywa, ze rozbudowuja domy na polowe tej dzialki.

O wygladzie ogolnym domow litewskich trudno cos powiedziec. Szczegolnie modne teraz sa domki - "stodoly", takie domy proste, z dachem dwuspadowym o powierzchni do 140 m2. Ale takich domkow jest jeszcze malo. Wciaz kruluja domy-olbrzymy.

Z technologii budowania, kruluje beton komorkowy. Dosyc popularny robi sie system domow kanadyjskich, ale, na ile wiem, dosyc trudno jest z technologia. Chyba jest tylko jedna firma tym na powaznie sie zajmujaca. Pozostale kopiuja.

Chyba tyle

Pozdrawiam

RS
06-03-2003, 09:32
,

kaKa
06-03-2003, 13:13
Dzieki :smile:

Luśka
06-03-2003, 19:39
Bardzo fajny domek, wygląda na przytulny i zapraszający. Taki typowo rodzinny. Gratulacje!

Didi
01-03-2004, 17:55
kaKa czy już mieszkasz?

krzyszt17
03-03-2004, 21:25
kaKa, zacząłem oglądac Twoją stronę od początku, najpierw "o mnie', potem "okolica" itd. Nie dotarłem jeszcze do końca, ale pomysł super, sama historia Nemenczyna i okolic jest fascynująca. Wybudowałeś dom w pięknej i ciekawej okolicy. Jak tylko czas pozwoli, siąde z mapą Litwy i jeszcze raz prześledzę Twoją opowieść o okolicach, gdzie stoi Wasz dom.
Serdecznie pozdrawiam Krzysztof.

dana15
03-03-2004, 21:45
Super domek. Mam nadzieję, że szybko wykończycie (dom :) ) i będzie wam się dobrze mieszkało.

kaKa
05-03-2004, 07:33
Witam wszystkich.

Bardzo milo mi, ze znalezliscie ten watek gdzies tam daaleko, daleko :)

Juz moge napisac - MIESZKAMY W SWOIM DOMU!!!!

Mieszkamy juz od konca listopada. Jest po prostu super :D :lol: :lol:

Budowe skonczylismy w koncu listopada. Ale dom nie jest jeszcze wykonczony do konca. Z zewnatrz mamy zrobione juz prawie wszystko. Zostalo juz TYLKO: tynk na cokol, glazura na terase, na schodki, opaska dookola domu, podjazd, trawka dookola, jakies drzewka, plot ........ i tak dalej :lol: Wszystko to czeka na lepsze finansowe czasy.

W srodku mamy do konca wykonczony parter (do naszej dyspozycji 150 m2 z garazem). A na poddaszu jest juz podloga zabetonowana, polozone wszystkie instalacje, tynki. Zostaje na gorze tylko ocieplic dach (obecnie ocieplenie lezy na stropie), no i gruntowac, malowac, lozyc parkiet, wstawiac gniazdka.... itd.

A wiec, mysle, ze jeszcze przyjdzie sie wrocic do budowy jak bedziemy drugie pietro wykanczac.

Ogrzewamy tylko parter.

krzyszt17, nie wiem czy znajdziesz na mapce moja wies :). Niemenczyn napewno znajdziesz, ale Strypuny, to tylko na bardzo dokladnej mapie sa :) Dzieki za mile slowa.

Aha, i jeszcze, w ciagu kilku najblizszych tygodni bede mial internet nie tylko w pracy, a wiec bedzie mozliwosc odnowienia mojej www strony (nic tam nie robilem juz wiecej niz rok). Wtedy zamieszcze nowe zdjecia domu w terazniejszym stanie.

Pozdrawiam

kaKa

Luśka
05-03-2004, 17:59
Miło Was było poznać osobiście i gratulacje nieco spóźnione z powodu przeprowadzki :lol: Niech Wam się dobrze i szczęśliwie mieszka, no i przede wszystkim jak najszybszych mozliwości wykończenia całości domu!!!! Czekamy na zdjęcia :lol:

Gosia Łódź
21-03-2004, 20:41
Domek z mojej serii"przemyślany -dopieszczony" cieszy oko i serce :)) Ile całość ma metrów? I jak się mieszka?

Krystian
22-03-2004, 00:31
Witaj kaKa !!!
Mogę się pochwalić, że widziałem więcej zdjęć
Waszego domku i wiem, że jest super... :P :P :P
Miło Was było poznać na spotkaniu, czy możesz zdradzić
kiedy w Muratorze będziemy mogli przeczytać artykuł
o WAS i waszym domu :P :P :P ???
Twoja strona jest kapitalna, przypomniałem sobie,
że wiele lat temu (Ty byłeś wtedy małym chłopczykiem... :lol: :lol: :lol: )
prowadziłem korespondencję z filatelistą z Nemenczina
i wymienialiśmy znaczki z ptakami (jakieś 16-20 lat temu).
Jak mi wpadnie w ręce jego adres to napiszę.
Pozdrowienia dla Ciebie i Twojej miłej ŻONY... :P

Iwona G
22-03-2004, 05:39
domek bardzo ładny

ale okolica przepiękna no i opis tez mi sie podobał

czupurek
22-03-2004, 07:48
gratulejszyn
masz ładny domek i stronki też ci zazdroszczę (ja się zbieram do zrobienia, ale czasu jakoś mało)
pozdrawiam :P

kaKa
31-03-2004, 13:10
Witam, witam wszystkich.

Tak dlugo nie pisalem, bo mialem urlop.

Odnowiona moja stronka (zdazylem tylko dodac nowe zdjecia) bedzie od jutra dostepna do ogladania. Juz koncze robic. Zapraszam.

Luska, dzieki :lol: :lol: Ciebie tez bylo bardzo milo poznac :D .

Gosia, ogolna powierzchnia - 250m2, uzytkowej okolo 200 m2.

Witaj Krystianie :), nasz dom w Muratorze? Chyba jeszcze nie predko ;). Napisz co tam za filatelista z Niemenczyna. Bo znam w tym miasteczku prawie wszystkich ;) A kiedy Krystianie beda zdjecia ze spotkania co robiles? Jak tam twoj domek? Pozdrowienia dla ciebie i twojej Zony :P!

Czupurku, no i ja tez zbieralem sie do odnowienia stronki bardzo dlugo ;) Wiecej niz rok .....

Pozdrawiam

kaKa

kaKa
01-04-2004, 06:56
Moja odnowiona stronka juz dostepna do ogladania. ;)

kaKa

Gosia Łódź
01-04-2004, 19:56
Bardzo mi się podoba bryłka domku i to miejsce na dom...ładne . Nowe zdjątka ładnie zaprezentowane

Krystian
18-04-2004, 07:27
A kiedy Krystianie beda zdjecia ze spotkania co robiles?
kaKa
No i mam kłopot z tymi zdjęciami, bo nie umieściłeś w swoim profilu adresu e-meil, a prywatną wiadomością nie umiem ci ich wysłać... :(
Proszę o e-meil... :P
Pozdrawiam. Krystian.

19-04-2004, 09:41
Bardzo oryginalny i robi wrażenie.
Zupełnie inny od tych "nowoczesnych",które widziałam.
Bardzo mi się podoba.
A te kominy-zupełnie inne niż u nas. ;)

Pozdrawiam serdecznie i gratuluję!!
:D

kaKa
19-04-2004, 15:14
Witam Krystianie i opalu.

Krystianie, sprawdz swoja poczte, wyslalem ci moj adres.

Opalku, dzieki za komplementy. No z tymi kominami troche mnie zawstydzilas ;)
Jaki byl w projekcie taki zrobilismy. No ale, na tle zielonych drzew prawie te kominy i nie widac :lol: :lol: :lol:

Pozdrawiam

kaKa

Ivonesca
27-04-2004, 09:04
kaKa - ale ładny domek :-)
oglądając Twoją stronę i zdjęcia Waszego domku miałam wrażenie że to zdjęcia z jakiegoś katalogu :-) dotyczy to przede wszystkim zdjęć elewacji :-).....i jaka piękna okolica......
pozdrawiam serdecznie

tola
27-04-2004, 11:10
KaKa - gratuluje pomyslu i jego realizacji.
Domek z tych, na których "oko chce dluzej zawisnac"!
Sprawia wrazenie przytulnego i interesujacego!
Zycze cudownych, dlugich i szczesliwych dni, pozdrawiam :P

Honorata
29-04-2004, 17:20
ładna bryła któą trudno spotkać u nas- architektura w stylu skandynawskim, ascetyczna, elegancka, jak już pisałam wielokrotnie u nas dominuje wciąż styl pseudodworkowy rodem z amerykańskich tele-noweli lub...architektura pseudozakopiańska nawet na nizinach; podsumowując przerost formy nad terscią, budowanie na pokaz. wielka szkoda, że mało jest tak pięknych domów w Polsce jak twój!

Honorata
29-04-2004, 17:25
jeszcze jedno, co to za kominy? z czego one są? jak wykończone?
też chcę takie mieć!

kaKa
30-04-2004, 08:19
Witajcie,

Ivonesco, tej pieknosci okolicy jeszcze nie widac. Jak juz zasieje trawke, rozkwitna kwiatki dookola, dookolo jeziorka sie zazieleni,to napstrykam zdjec i zamieszcze na stronce, zamieszcze rowniez nowe zdjecia w dziale "Okolica". Oto wtedy bedzie pieknie :D

Dzieki Tola. Projektujac dom jednym z warunkow, ktore mial spelniac dom, to "To ma byc wioskowy domek rodzinny jak najbardziej wtopiony w okolice".

Honorato, ten najwiekszy komin, to komin z kotlowni. Nie wiem dlaczego jest taki dlugi ;), po prostu jaki byl zaprojektowany, taki zrobilismy. Dwa kominy jeden obok drugiego, to kanaly wentylacyjne. A ten trzeci, co powyzej salonu, to komin od kominka (ktorego jeszcze nie mamy, a szkoda).
Wszystkie wymurowane z cegly czerwonej, ocieplone 5 cm welny i na ruszcie oszyte blacha gofrowana Rautaruuki takiego samego koloru jak dach.

Pozdrawiam serdecznie

kaKa

Ivonesca
30-04-2004, 10:57
kaKa - to juz się nie moge doczekac tych zdjęć :wink:
pozdrawiam

magdowka
05-05-2004, 09:37
Rewelacyjny projekt, bardzo mi sie podoba Twoj dom :)

kasztanka
07-01-2005, 18:46
fajowy cool

aha26
28-01-2005, 17:06
Sorry,ze tak Cie zapytam Kaka:daleko masz do Niemenczyna od siebie?Pytam z ciekawosci bo moja babacia tam sie urodzila.

jedrek
10-02-2005, 18:12
Gratuluję.Wg mnie najciekawszy projekt na tym forum.
Pozdrawiam

ozzie
11-02-2005, 10:17
Bardzo ladny dom, ciekawy, kolorystycznie spojny. Gratuluje :)

kaKa
15-02-2005, 12:06
Witam wszystkich.
Ojejku ile milych wypowiedzi o moim domku.
Bardzo sie ciesze ze wam sie podoba :P :P :P

Funia
15-02-2005, 13:55
No chatka fantatyczna. :D :D :D

MURATOR powinien sie do Was wybrać i zrobić reportarz o budowie. Materiał byłby ciekawy, a Wy mielibyście kaskę na wykończenie poddasza :wink:

kaKa
15-02-2005, 18:08
Byl Murator byl ;) Co z tego wyszlo mozesz znalezc w 11 numerze Muratora z 2004 roku ;).
Aha, no i kaski sie nie zwiekszylo :lol:

Jagna
15-02-2005, 20:18
Przyznam, że dopiero teraz obejrzałam te zdjęcia...:oops:
Rzeczywiście piękny dom! Niby klasyczny, a jednak bardzo oryginalny z tym skośnym salonem i kolorami. Okolica przepiękna! Gratuluję, świetna robota!

kaKa
17-02-2005, 08:16
Dzieki Jagna,

oj, juz dawno obiecalem dodac nowych zdjec do Okolicy. Ale jakos nie bardzo mam kiedy :(
Postaram sie to nadrobic. Jak tylko dodam nowe zdjecia, to dam znac.

Pozdrawiam

kaKa

Ivonesca
22-02-2005, 10:58
i ja też czekam na dalsze zdjęcia....
pozdrawiam

kasztanka
22-02-2005, 11:08
ja tez chce zdjecia!!!

tym bardziej ze KAKA taki slawny :-)

kaKa
23-02-2005, 06:53
Oho, kaKa slawny??
Pierwszy raz slysze :roll:
Obiecuje, ze po weekendzie juz beda nowe zdjecia mojego domu, okolicy, Niemenczyna itp.

Ivonesca
23-02-2005, 08:15
czekamy więc cierpliwie.....

kaKa
23-02-2005, 08:20
No, Ivonesco - czekasz naprawde cierpliwie :D :D
Takiej cierpliwosci to tylko pozazdroscic.

kasztanka
23-02-2005, 10:27
Oho, kaKa slawny??
Pierwszy raz slysze :roll:
Obiecuje, ze po weekendzie juz beda nowe zdjecia mojego domu, okolicy, Niemenczyna itp.


noooo co Ty taki skromny?
a wizyta muratora na Twojej budowie to pikus?

pozdrawiam
I DAWAJ NOWE ZDJECIA !!!!!!!!!!!!!!

:lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol:

ls75
23-02-2005, 11:03
Bardzo piękny dom.
Taka stylistyka mi bardzo sie podoba. Super kolorystyka.

Tez o takim marzylem, ale nie udalo sie.. :(
Dla mnie ten dom to wzor.

Poprosze o zdjecia wnetrz.

pozdrawiam
LS

kaKa
01-03-2005, 18:31
Hej, hej!!!

No i nareszcie udalo mi sie zdjecia zamiescic.

Zdjecia juz sa w internecie do ogladania. Staralem sie wybrac takie, ktore mi sie najbardziej podobaja.

Zapraszam do ogladania.
Tylko zdjecia sa nie na mojej stronie, a tutaj: http://foto.onet.pl/albumy/album.html?id=36027&k=10&q=kaKa&nxt=0

Pozdrawiam

kaKa

kaKa
01-03-2005, 18:46
Aha, no ale takie nie duze jakies te zdjecia sa :(
Ale chyba cos tam zobaczycie :(

tola
01-03-2005, 21:48
KaKa dziękuję bardzo, to ogromna przyjemność - móc obejrzeć takie zdjęcia.

Jestem pod wrażeniem, pozdrawiam.

kaKa
07-03-2005, 07:37
Mam jeszcze taka nieduza nowine: W SOBOTE URODZIL NAM SIE SYN!!!!!!!!!!!!!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Jestesmy baaardzo szczesliwi :))))

kaKa

Sonika
07-03-2005, 07:40
Mam jeszcze taka nieduza nowine: W SOBOTE URODZIL NAM SIE SYN!!!!!!!!!!!!!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Jestesmy baaardzo szczesliwi :))))

kaKa

Jak to niedużą?
To wspaniała nowina. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
GRATULACJE i niech się Wam zdrowo chowa!!!!!!!

kaKa
07-03-2005, 07:45
Dzieki :))
Tak. Dla nas to najwspanialsza nowina :lol: :lol:

ozzie
07-03-2005, 07:56
Gratulacje! :D :D

Maluszek
07-03-2005, 08:31
kaka - ogromniaste gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!
A gdzież zdjęcia Maluszka?

kaKa
07-03-2005, 08:39
Nie pomyslalem o wrzuceniu zdjecia. Wrzuce jak tylko aparat z maluchem i zona wroci do domku :)

Maluszek
07-03-2005, 08:47
Czekamy z niecierpliwością i pozdrownienia dla małżonki :D

tola
07-03-2005, 09:28
KaKa.....teraz będziesz już stale fotografował swego synka,
zdjęcia domu zejdą na dalszy plan.

Wielkie gratulacje, pozdrawiam :D

badi
07-03-2005, 12:49
Gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!

kaKa
12-03-2005, 23:23
Witam, witam wszystkich

Wrzucilem do internetu zdjecia mojego malucha :) :) :)

Znajdziecie je tutaj:

http://foto.onet.pl/albumy/album.html?id=36594&q=ksistof&k=3

Pozdrawiam

kaKa

tola
12-03-2005, 23:38
Kaka, cudeńko w całym tego słowa znaczeniu....zdróweczka i dobrego snu w nocy, pozdrawiam.

Maluszek
13-03-2005, 11:59
KaKa - śliczne maleństwo :D Jeszcze raz gratulki :D

Enter
17-04-2005, 22:57
Domek bardzo ladny, duzo uroku dodaje mu okolica. To jest to o czym marze,dom z dala od miasta, przyroda. W takim domku nie moze sie zle mieszkac :) pozdrawiam Gosia

manykes
15-09-2005, 08:02
Bardzo ładny, masz dobry gust...
pozdrawiam.... :D

Ivonesca
18-07-2006, 12:41
kaKa - pojawiasz się tu jeszcze czasami?
Jak dom? Jak Maluszek?
pozdrawiam serdecznie

kaKa
19-07-2006, 08:19
Czesc Ivonesca, bardzo sie ciesze, ze nie zapominasz :D :D

Zagladam naprawde rzadko, jakos w ostatnie czasy prawie nie mam nic wspolnego z budowaniem, a rowniez praca i rodzinka caly czas zjada, to i forum zapomnialem, no, ale raz w miesiac na godzinke zagladne.

Dom, jak byl taki i jest :)) To znaczy, jak przed 4-ema latami skonczylismy cos robic, to nic i nie robilismy wiecej.
Wiecej sie rusza dookola domu. Posadzilismy juz sad, roznych krzewow, roslin nie malo. W tym roku mam zamiar dokonczyc plot (robie wlasnorecznie) i nabyc pieska :)

Maluszek rosnie naprawde szybko :) Jest juz bardzo duzy.
Jeszcze z nowin - czekamy na popelnienie rodziny jeszcze jedna osobka :lol: Mamy kota :)

Boje sie obiecywac, ze wloze kiedys tutaj nowe zdjecia ;) Bo, tak naprawde, od nie dawna mam nowa prace i ona wszystko pochlania.

Pozdrawiam serdecznie!!

kaKa

Ivonesca
19-07-2006, 10:18
witaj :-)
ciesze się że odpisałeś :-)
my mieszkamy już 3 rok, ale poddasze mamy cały czas nie wykończone :-? wokół próbuję założyć ogód, ale też jeszcze dużo trzeba w nim zrobić :wink:
na forum zaglądam - raz częsciej raz rzadziej....byłam w tym roku na kolejnym spotkaniu muratora w Warszawie
jak będziesz miał ochotę i chwilę luźniejszą to możesz zobaczyć u mnie w dzienniku parę zdjęć.

pozdrawiam serdecznie

kaKa
25-07-2006, 08:48
Witam, witam!

Ogladalem wlasnie twoj dziennik. Domek juz pieknie wykonczony, ogrodek juz widac rowniez zaczyna sie rozrastac :D
My mieszkamy chyba juz 4 lata, ale sytuacja podobna jak u was - poddasze rowniez nie wykonczone (czekamy na lepsze czasy finansowe), ogrodek po malu zakladamy, sad juz jest, ogrodzenie konczymy w tym roku.

Napisz jak bylo na spotkaniu? Ze "starych" forumowiczow ktos jeszcze uczestniczyl?
Ja nie moglem w tym roku, tak samo jak i w przeszlym - no bo Warszawa tak daleko... :wink:

Pozdrawiam serdecznie

Ivonesca
28-07-2006, 14:08
na spotkaniu było oczywiście bardzo fajnie :-) ja w zeszłym roku tez nie byłam, ale w tym roku ze "starych" twarzy byli: Agacka, tola, Edzia, maksiu, Maluszek, Kasiorek, jezier....chyba jeszcze na forum są zdjęcia z tej imprezy - a na pewno są na stronach maksia http://212.244.189.200/index.php?id=murator06m
pozdrawiam

editta
30-07-2006, 19:55
kaKa super domek. ciekawa jestem jak urządziliście wnętrza. mam nadzieję, że znajdziesz troszkę czasu i pokażesz środek.

ładne zdjęcia pstrykasz. te z onetu bardzo fajne
http://foto.onet.pl/upload/13/53/_432778_n.jpg
http://foto.onet.pl/upload/43/67/_432700_n.jpg

sama próbowałam uzyskać taki efekt ale nie wyszło. jakoś nie mogę poradzić sobie z ogniskową i innymi tymi pierdołkami. no trudno ale wracając do domu moje gratulacje. ładnie prezentuje się na tym wzgórzu