PDA

Zobacz pełną wersję : Wk?ad kominkowy firmy Invicta



Dami
06-01-2003, 08:37
Czy ktoś posiada może wkład kominkowy firmy Invicta sprzedawany w Leroy Merlin.
Wkłady tem są po dość przystępnej cenie, ale jak to w każdym markecie sprzedawcy nie potrafią za dużo o nich powiedzieć
http://www.invicta.fr/chauffage/chauffage.html

kodi_gdynia
06-01-2003, 08:43
Dami nie licz na to że w supermarkecie powiedzą ci coś konkretnego. Najpierw odpowiedz sobie na pytanie w jakim celu chcesz używac kominka a następnie poszukaj po forum trochę wątków o kominkach i zapoznaj się z opiniami różnych użytkowaników.
Pozdrawiam

iberlander
01-05-2003, 18:19
Także kupiłem wkład INVICTA z Leroy w zeszłym roku. Grzałem nim niemiłosiernie przez całą zimię różnymi rodzajami drewna (często mokrymi).Nic istotnego się z nim nie stało - był zamontowany prowizorycznie (tylko przewód kominowy).Ostatnio był u mnie fachowiec który sprzedaje kominki i rozprowadzenie ogrzewania.Powiedział że ten wkład się do niczego nie nadaje i szkoda go zabudowywać bo zaraz się rozszczelni , a najlepiej kupić wkład odlany w całości. Teraz także mam spore wątpliwości czy go zabudować czy kupić nowy...

Kubus1
22-07-2003, 22:42
Żeby rozprowadzić ciepłe powietrze wkład musi być szczelny!!!!! Jednoodlewowa TARNAWA niema szybra ani innych nieszczelności dlatego ja wybrołem a te proste wkłady są bardziej dla parady niż do palenia całą zime.... Invikta i tym podobne odradzam nawet Dovre nają słabe uszczelki .