PDA

Zobacz pełną wersję : Ma ktoś wniosek o dofinansowanie budowy POŚ???



SławekD-żonka
07-11-2005, 13:29
Jak w temacie, w gminie mówią, że złożyć zawsze można - i tyle od nich słów pomocy :roll:
Jeśli ktoś ma, to będę wdzięczna za udostępnienie http://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/mesg/emoticons6/5.gif

SławekD-żonka
17-11-2005, 12:35
Nikt nie pisał czegos takiego :roll: :(

yaro
18-11-2005, 12:31
Witam

Mam pytanko

Czy takie dofinasownie mozna dostac na budowe nowej czy modernizacje istniejacej kanalizacji szamba?????

Pozdrawiam

SławekD-żonka
18-11-2005, 14:16
To chyba wszystko zależy od gminy, równie dobrze u Ciebie może nic nie być dofinansowywane :roll:

SławekD
30-12-2005, 11:40
Jak w temacie, w gminie mówią, że złożyć zawsze można - i tyle od nich słów pomocy :roll:
Jeśli ktoś ma, to będę wdzięczna za udostępnienie
Podciągam bo to ważne, chcemy złożyć wniosek o dofinansowanie przez gminę POŚ i jak się uda też kotła kondensacyjnego. Ma ktoś może jakiegoś gotowca takiego wniosku ??? Jakie kwoty ( lub w % ) udało wam się "wyciągnąć od gminy ???

korba
08-02-2006, 19:58
Podciągam temat. Zaczynam budowę za 2 miesiące i będę budował POŚ czy mogę się starać o dofinansowanie i jak to wygląda?? Czy macie jakiś wzór wniosku.

Jerzysio
08-02-2006, 20:10
Jeśli liczycie na dotacje np. z WFOŚ na indywidualne oczyszczalnie to możecie zapomnieć - niestety :( ( chyba że gmina bogata i rozrzuca kasę na lewo i prawo :lol: :lol: :lol: :( )
Fundusz gada tylko z gminą i gdyby np. cała wasza okolica ( nie ma szans na kanalizację ! ) tak z 30 domów złosiła to do gminy, to wtedy gmina może wystąpić o kasę na indywidualne oczyszczalnie ( a i tak musi mieć ze 25% kasy )
Moja koleżanka pracowała w WFOŚ i stąd te informacje.
Do innych źródeł finansowania siem nie przyznaję i odmawiam składania zeznań .... :roll: :wink:
J

hak72
20-02-2006, 20:22
Witam. Moja gmina jest bardzo biedna i do niczego nie dokłada :evil: :evil: :evil: .więc staram się o fundusze unijne dla rolnictwa.ale po pierwsze trzeba być rolnikiem a po drugie sprawy formalne zajęły mi 9 miesięcy :o :roll: :o jedyne pocieszenie ,że dokładają 50 % a kosztorys mam na 18 tys.Ruszam wiosną :lol: :lol: :lol: :wink: