PDA

Zobacz pełną wersję : Jak zdobyć - stare deski, starą cegłę, (np.poniemieckie)..



Gagata
08-11-2005, 17:27
Przy remoncie starego domku wiejskiego - żadne nowe "starzone" deski położone na podłodze nigdy nie będą wyglądać na prawdę naturalnie w tym wnętrzu i tym miejscu. Albo stare belki, kantówki na budowę wiaty, itp. To samo z cegłą czy dachówką. Czy można gdzieś zdobyć takie "używane" materiały bez narażania się prawu :wink: ?

bigmario4
08-11-2005, 19:26
Poszukaj na wsi w okolicy czy ktoś nie rozbiera starej stodoły czy coś podobnego.Czasami w małych miasteczkach są przetargi na rozbiórke za materiał.

Gagata
09-11-2005, 11:06
Tak zrobię. Dzięki.
O tych przetargach nie wiedziałam, popytam w gminie.
I jeszcze przypomniałam sobie Autogiełdę-tam chyba mozna kupić wszystko.. :wink:

mszczucki
28-11-2005, 12:13
mam inwestora , który prawdopodobnie bedzie rozbierał częściowo budynek z cegły ceramicznej. Obiekt pochodzi z poczatku ubiegłego wieku, i niewykluczone że wlaściciel będzie chcial sie pozbyc cegły za cenę rozbiurki i wywozu.

Gagata
28-11-2005, 12:16
Ale ten dom jest w okolicy Łodzi? To by było istotne..

mszczucki
28-11-2005, 12:38
To zalezy czy 110 km do duża odległość czy nie.
w przypadku poważnego zainteresowania sprawą prosze o kontakt mailowy

Redakcja
29-11-2016, 11:38
Stare cegły, stare deski z rozbiórki to może być piękna dekoracja wnętrza, także piękne meble. Zobaczcie nasz film:

0_rfknpj6d

Zobacz inne filmy murator.tv - Telewizji Budowlanej Muratora (http://muratordom.pl/filmy/)