PDA

Zobacz pełną wersję : Ekipa do pierwszego etapu budowy.



gosiac
09-11-2005, 14:07
Bardzo prosze poradźcie jak wybrać ekipę budowlaną, biorąc pod uwagę, że jestem kompletnym laikiem i nie mam w rodzinie nikogo na kim w tej dziedzinie mogę polegać? Na wiosnę mam zamiar rozpocząć budowę, potrzebuję ekipę do pierwszego etapu. Może ktoś poleci mi dobrą i niedrogą ze śląskiego najlepiej okolic Jastrzębia? za uwagi z góry dzięki.

anpi
09-11-2005, 15:59
Skoro kompletnie się na tym nie znasz, to przede wszystkim zatrudnij dobrego kierownika budowy, który będzie mógł odpowiednio często kontrolować ekipę. Wiąże się to z odpowiednio wyższym wynagrodzeniem, niż dla kierownika, który tylko sprawdza elementy konstrukcyjne i robi wpisy do dziennika. Dobrze by było też podpisać umowę na robotę z jakąś sprawdzoną firmą, żeby dała gwarancję.

gośka57
09-11-2005, 16:08
To może i ja się podłączę :) Tyle, że ja prosiłabym o namiary na jakieś sprawdzone firmy, bo ekipą, chyba nie dam rady. Chcę ruszyć na wiosnę.
Dzięki :)

anpi
09-11-2005, 16:23
To może i ja się podłączę :) Tyle, że ja prosiłabym o namiary na jakieś sprawdzone firmy, bo ekipą, chyba nie dam rady. Chcę ruszyć na wiosnę.
Dzięki :)

Obawiam się, że jeśli nie napiszesz z jakiego jesteś miasta, albo chociaż województwa - to nikt nie będzie mógł Ci pomóc :-?

gośka57
09-11-2005, 17:43
Będę budować w Warszawie, ale celowo o tym nie pisałam, bo wiem, że są firmy spoza W-wy budujące na terenie całego kraju i na ogół są one tańsze od warszawskich.

sylwia i rafał
15-11-2005, 23:56
i ja się dołącze z tą prośbą,będę budować w okolicach wałbrzycha.
z góry dziękuję za jakikolwiek namiar,chcę zacząć na wiosnę.

AGA44
16-11-2005, 11:17
Spróbujcie wypytać o namiary na ekipy w swoich grupach:

http://murator.com.pl/forum/viewforum.php?f=44

Powodzenia!!! :lol: