PDA

Zobacz pełną wersję : projekt WB3919 pracownia AGROBISP



jarko
06-01-2003, 23:13
Witam!
Jestem nowy na forum i w budownictwie również.Dopiero pare dni temu kupiłem działkę i ruszam ze sprawami papierkowymi a w między czasie wybieram projekt gotowy.Spośród wielu wstępna decyzja padła na ten http://www.agrobisp.com.pl/projekty/projekt.asp?projektID=WB-3919&aktualnaStrona=1 .W związku z tym mam pytanie czy ktoś buduje dom według tego projektu lub może udzieli uwag które ja przeoczyłem lub uważam za błachostki. Z góry dziękuję za odzew doświadczonych forumowiczów oraz tych co dopiero zaczynają.Wszystkie uwagi przemyślę.

Becik
07-01-2003, 10:17
Witaj Jarko! Budujemy rónież wg Agrobisp, ten sam architekt, tylko inny projekt: WB-3473. Na temat naszego projektu jest już wątek ( autor: tomra, zjechał gdzieś na koniec strony), znajdziesz tam kilka uwag które mogą też dotyczyć twojego projektu. Co do moich uwag, to mam na początek jedną: jeśli planujesz jakieś tradycyjne ogrzewanie, to przydała by się kotłownia. Nie zapomnij zwrócić uwagi na kierunki geograficzne. Reszta to chyba kwestia gustu i Twoich potrzeb.
A tak poza tym to domek mi się podoba. Pozdrawiam. B.

jarko
09-01-2003, 19:37
Odnośnie pomieszczenia gospodarczego - kotłowni to jest świetna uwaga tym bardziej na nowe wieści(czy i kiedy będzie gaz). A może inaczej mi pomożecie pisząc jakie domy budujecie na działce z frontem 20 mb od północy.

misia-28
30-06-2003, 19:25
Czy ktoś buduje albo budował ten dom. http://www.agrobisp.com.pl/projekty/projekt.asp?projektID=WB-3919&aktualnaStrona=1
Interesuje mnie wygospodarowanie w tym projekcie pomieszczenia gospodarczego i spiżarni. :roll:

misia-28
03-07-2003, 17:20
no proszę nikt nie buduje takiego prostego domu ani nikt nie chce budować

Likom
23-12-2008, 09:55
Witam serdecznie

Ja właśnie jestem na etapie zbierania papierków na budowę projekty WB 3919 z pracowni Agrobisp.
Czy już może jesteście po budowie właśnie tego projektu?
pozdrawiam

Likom
24-12-2008, 08:51
Witam Ciebie Jarko.

Ja własnie jestem na etapie załatwiania papierkowych spraw do WB 3919 z pracowni Agrobisp. Mam pytanie czy w końcu się zdecydowałeś na ten projekt czy nie. Serdecznie pozdrawiam i daj znać. Jestem ciekawy jak wygląda on w realu.