PDA

Zobacz pełną wersję : OKNA PCV TYTANOWE



Teska
07-01-2003, 10:24
Mam pytanko..
chce zamówic okna tytanowe z M&S..ale z tzw pakietem bezpiecznym..i szybami klasy p-4
znajomy który to usłyszał...hmm zrobił tak:smile: :smile:
Ci którzy juz maja okna..jakie wstawiacie szyby..nadmieniam najblizszy sasiad 100m..i nie chce montowac rolet..natomiast bedzie alarm..
Ratunku!!!!!!
Teska

07-01-2003, 14:22
Czy wiesz co to znaczy tytanowe?

radex
07-01-2003, 15:21
Okna tytanowe to chwyt reklamowy.

Ja mam okna z szybą P2 i okuciami antywłamaniowymi III stopnia w piwnicy i na parterze, a na piętrze - zwykłe szyby i okucia antywłamaniowe II stopnia.

Uważaj też na to, iż w większości firm im szyba bardziej antywłamaniowa tym ma gorszy współczynnik k.

tom soyer
07-01-2003, 15:53
On 2003-01-07 16:21, radex wrote:
Okna tytanowe to chwyt reklamowy.

Ja mam okna z szybą P2 i okuciami antywłamaniowymi III stopnia w piwnicy i na parterze, a na piętrze - zwykłe szyby i okucia antywłamaniowe II stopnia.
Uważaj też na to, iż w większości firm im szyba bardziej antywłamaniowa tym ma gorszy współczynnik k.


ze wszystkim sie zgadzam - mam bardzo podobnie

poza tym jesli bedziesz miala alarm warto tez nim chronic nie tylko dom ale cala posesje

07-01-2003, 16:12
On 2003-01-07 16:21, radex wrote:
Okna tytanowe to chwyt reklamowy.

Właśnie to miałem na myślia dokładniej to tlenkiem tytanu powinny być pokryte części okuć ,które są narażone na tarcie.
Jeśli ktoś przy oknach antywłamaniowych mówi o tytanie to lepiej z nim nie rozmawiać.

Teska
08-01-2003, 06:48
witam

zdecydowałam sie na okna z szyba p-2 i okucia antywłamaniowe klasy C profil veka 4 komorowy..
Tak mysle,ze bedzie ok
Teska

pchelek
08-01-2003, 07:41
:grin: nie ma tam tlenku tytanu nawt na mikron
nazwa pochodzi od koloru okuć - szarego w kolorze metalu tytanu.
A pozatym okna mają dobre [M&S]. są już okna platynowe - jakaś firma tak się reklamuje.
Szyba P@ powinna wystarczyć do tego okucia klasy C [wg "starej" klasyfikacji] i klamki z kluczykiem.