PDA

Zobacz pełną wersję : projekt C17a CIENISTE ZACISZE wariant 1



Tomek1969
12-11-2005, 20:05
Bardzo interesuje mnie ten projekt i chciałbym aby ktoś, kto wybudował ten dom podzielił się swoimi uwagami. :D

Tomek1969
19-11-2005, 11:03
Naprawde nikt nie buduje tego domu. Czyzby był on aż tak skomplikowany. :(

Tomek1969
21-11-2005, 16:59
http://www.projekty.murator.pl/projekt.htm?IdProjektuD=327&action=showProject

.
Skoro nikt nie buduje, to napiszcie co sądzicie o tym projekcie

Taysha
21-11-2005, 19:29
Cześć :D
Jakaś ta bryła taka nierównomierna, lubie proste kształty...
A sypialnie tworzą takie skupisko, że mam wrażenie ścisku, choć pomieszczenia sa dosc duze :roll:
Brakuje mi pom. gosp. koło kuchni.
A z zewnątrz domek całkiem fajnie się prezentuje, gdyby nie ten malutki tarasik :wink:
Więcej zalet nie wymieniam, bo skoro pytasz o projekt to napewno sam je dostrzegasz :D

ciaszka
22-11-2005, 15:58
Cześć :P
Myślałam ,że już nikt o niego nie zapyta. Cieniste zacisze jest jednym z moich faworytów. Uważam, że kilkupoziomowy dach będzie się dobrze prezentować w terenie.Może najpierw co mi się podoba.Architekt pomyślał o dwustanowiskowym garażu , co jest jego zaletą.Kotłownia jest poza częścią mieszkalną.To też plus, nie będzie się dymiło do domu ( w przypadku ogrzewania na paliwo stałe).Wystarczająca kuchnia ( i co najważniejsze nie trzeba do niej gonić z zakupami przez pół domu) oraz wygodna łazienka. Przy zagospodarowaniu holu ( może przy ściance z wejściem do kuchni uda się zrobić wnękę, która zrekompensuje brak spiżarki) mało strat na komunikacji. Kominek cieszy oko siedzących przy stole i w kąciku relaksu. Duża sypialnia też super.
A czego mi brakuje? Właśnie wspomnianej spiżarki, okienka w kotłowni, miejsca na składowanie opału( ale to chyba problem tych którzy zakładają tradycyjne ogrzewanie), przydałby się większy salon ( ale to nie problem bo można powiększyć kosztem tarasu). Przekładając projekt na własne warunki rodzinne szkoda ,że duża sypialnia jest tak blisko małych. To chyba tyle, nie jestem ekspertem,ogólnie projekt jest w mojej pierwszej dziesiątce.

Pozdrawiam :P :P :P

Tomek1969
22-11-2005, 19:29
Cześć!
Dzięki za uwagi.

MonikaCz
30-12-2005, 19:57
Bardzo gustowny projekt. Zawsze chciałam mieć dom parterowy. Ten jest jednym z moich faworytów. Duży plus to 2 garaże. Minusów raczej nie dostrzegam. Jeżeli się zdecyduję na ten dom, to wybudujemy go bez żadnych przeróbek.
Pozdrawiam