PDA

Zobacz pełną wersję : Dobra firma która zbuduje cały dom - po rozsądnej cenie?!?!



Alf310
14-11-2005, 18:39
Witam, chcę w przyszłym roku rozpocząć budowę. Ale nie mam czasu na metodę gospodarczą. Może ktoś może polecić firmę która zbuduje cały dom (najlepiej w jeden rok - ale nie koniecznie) po rozsądnej cenie!
Pozdrawiam

Mały
14-11-2005, 21:41
Witam, chcę w przyszłym roku rozpocząć budowę. Ale nie mam czasu na metodę gospodarczą. Może ktoś może polecić firmę która zbuduje cały dom (najlepiej w jeden rok - ale nie koniecznie) po rozsądnej cenie!
Pozdrawiam
Zawsze podawał gdzie to szybciej znajdziesz chętnych.

NOTO
14-11-2005, 22:07
Proszę dokładniej formułować temat.
Brak informacji nt. okolicy w której chciałbyś ten dom postawić.

dopierozaczynam
15-11-2005, 14:04
Ja buduję pod Wrocławiem, a ekipę mam z Piły. Bardzo dobrą zresztą, więc regionalizacja nie jest tak bardzo ważna, stan surowy bez dachu postawili w 30 dni. Wynajełam im tylko mieszkanie, żywili się sami i było bardzo przyjemnie, bo są sumienni i równo stawiali mury, mając nadzieję na wykończeniówkę. Dzięki temu, że postawili prosto mury będą wykańczać mój upragniony domek już w marcu. Namiary mogę dać każdemu kto chce. Rewelacyjnie robią KLINKIER naprawdę rewelacja!!! :lol: oczu nie można oderwać od kominów, bo tylko z kominami klinkierowymi zaszalałam. Namawiają mnie na płot, ale to kosztuje zbyt dużo Pozdrawiam

Najemca
15-11-2005, 14:39
Ja też szukam - budowa NA ZACHÓD / PŁD. OD WARSZAWY

olarafal
15-11-2005, 14:50
Witajcie
Moze ktos z Was budował lub buduje sie na Warmi i Mazurach i zna tania i szybką ekipe budowlaną ?, lub dobrego i taniego dekarza. W 2006 chce postawic min .stan surowy zamkniety.
Wstepnie bedzie to projekt "Wiera"

http://www.domnahoryzoncie.pl/plik/wi/wiera.pdf

Moze jest tu ktos kto budowal ten dom i ma jakies doswiadczenie.
Ja mysle o zmianie dachu wywalenie daszku nad garażem lub lukarn ..tak aby obniżyc koszty....

Jajcek
15-11-2005, 14:56
Witam, chcę w przyszłym roku rozpocząć budowę. Ale nie mam czasu na metodę gospodarczą. Może ktoś może polecić firmę która zbuduje cały dom (najlepiej w jeden rok - ale nie koniecznie) po rozsądnej cenie!
Pozdrawiam
Zupelnie jak Ja. A ja chce budowac 30 km od Wa-wy

sylwia i rafał
15-11-2005, 23:32
Do dopierozaczynam
jak możesz to podaj namiary na tą ekipę z piły

Aga KN
16-11-2005, 11:11
A może ktoś koło Tarnobrzegu??? Rzeszowa ? potrzebna ekipa na wiosnę

pozdrowionka
Aga :wink: