PDA

Zobacz pełną wersję : dom pod klucz w szwecji



piotrkasina
17-11-2005, 20:39
Jestem nowy w tym forum ale podobno jest tu wiele osob z doswiadczeniem i wedlug znajomych mozna sie tu wiele dowiedziec.
Mam dzialke i w szwecji i planuje budowe domu. Chcialbym sie skontaktowac z powaznymi wykonawcami ktorzy by mogli "wybudowac pod klucz".
A oto bardziej konkretne plany:
1 -Nie mam projektu, moge miec lub kupic razem domem o ile oferta i projekt bedzie interesujaca
2 -Budowa powinna ruszyc w kwietniu-czerwcu 2006 i byc gotowa w calosci najpozniej w pazdzierniku-listopadzie 2006
3 -Skoro ze pracuje to nie mam wiele czasu ale bym napewno przyjechal 2-3 razu by przedyskutowac detale, wybrac wspolnie materialy, dachowki, elementy konstrukcyjne, wykonczenie, kafelki, kuchnie itp
4 -interesuje mnie przedewszystkim teknika ze szkieletu drewnianego ale jestem otwarty na interesujace ropozycje murowane
5 -wielkosc domu zalezy od oferty cenowej ale juz teraz wiadomo ze maja byc 2 pietra, 160-200m2, bez piwnicy, dwie lazienki i ewentualnie jedna toaleta
6 -grunt moze ewentualnie juz byc przygotowany i pierwsza plyta wylana
7 -woda i kanalizacja jest na dzialce a ogrzewanie by prawdopodobnie bylo rozwiazane za pomoca pompy cieplnej ciagnacej cieplo z ziemi. W srodku domu planujemy ogrzewanie podlogowe we wszystkich pomieszczeniach
8 -Caly material by raczej musial przyjechac transportem z polski, oczywiscie istnieje mozliwosc dokupienia mniejszych narzedzi, lub malej ilosci materialu budowlanego na miejscu
9 -Budowa odbywala by sie 5godzin jazdy na polnoc od sztokholmu
10 -Jestem wstanie zapewnic mieszkanie dla ekipy, 2-4km od dzialki. Jest tez mozliwosc zapewnienia auta

Dziekuje zgory za tipsy i wskazowki oraz czakam na kontakt i oferty

JC Trading
19-05-2006, 18:11
Witam !

Jestesmy szwedzka firma wspolpracujaca z polskimi wykonawcami domow. Czy Panskie ogloszenie jest nadal aktualne?
Jestesmy wstanie rozpoczac prace natychmiast.

Pozdrawiam
Joanna / JC Trading HB