PDA

Zobacz pełną wersję : Jaki program do nauki słówek dla 9-latka



Joy1
20-11-2005, 18:13
Jaki wybrać program do nauki słówek, dla 9-latka.
Jaką grę tekstową polecicie, aby zachęcić dziecko do nauki angielskiego?

Joy1
30-11-2005, 09:49
Czy nikt nie podzieli się ze mną swoimi uwagami na temat programu do nauki angielskiego dla dziecka ??

:roll:

Majka
30-11-2005, 11:36
nie mamy takiego programu.
Prawie kazdego dnia jak jedziemy do szkoły powtarzamy i zjednym i z drugim dzieckiem.
Mają programy, które obsługuje sie tylko po angielsku /muszą sie domysleć/ co ktore znaczy, także gry - angielsko-języczne. :oops:

Joy1
30-11-2005, 12:31
Mają programy, które obsługuje sie tylko po angielsku /muszą sie domysleć/ co ktore znaczy, także gry - angielsko-języczne. :oops:

Mój synuś, ubzdurał sobie SIMSY 2. Podobno, koledzy w szkole w to grywają. Teraz tylko to mu w głowie :-? szkoda, że są to głupotki po polsku, a nie po angielsku. Dlatego, muszę trochę ograniczać mu kompa i myślę nad czymś, co wysili jego umysł.

Majka
30-11-2005, 13:29
nasz gra w wormsy, jakieś wyscigi i coś jeszcze. 4 godziny w weekend :roll: wszystkie sa po angielsku. W szkole mają kasety do nauki jezyka.

AGNIESZKA31
03-12-2005, 11:50
Dziewczyny dajcie sobie spokój z nauką angielskiego przy grach.Wiem z doswiadczenia -niestety.Mój syn co prawda świetnie mówi po angielsku-i nauczył sie tego z gier w dużym stopniu.Ale dostal ataku padaczki komputerowej!!!!!!!!!!!!!!!A cały czas twierdził że te gry to mu pomagają bo tam są dialogi i polecenia po angielsku>>>Alez ja głupia byłam.Teraz juz wiem że te błyski to powodują stany padaczkowe.Jak juz uczyć dzieci angielskiego na komputerze to jest fajny i niedrogi program Angielski Pierwsze kroki-różne stopnie trudności.Lektor ,poprawa wymowy no i bespieczne.Te Simsy to jest tez cholerstwo,jak wpisują określone kody to można uprawiać sex,są prostytutki,geje ...lepiej dokładnie sobie popatrzcie...Jak za cicho w pokoju. :wink: to cos tam broją.