PDA

Zobacz pełną wersję : Dylemat z kolorami, pomózcie:)



metea
20-11-2005, 23:49
Mam straszny dylemat...nie daje mi to spac po nocy :evil:
Ponieważ mój mąz sie uparł na dach pokryty plastizolem miałam do wyboru kolor czarny, bordo, antracyt, ciemnobrązowy lub terakote.
Zawsze marzyłam o ceglanym dachu ale takiego pokrytym plastizolem po prostu nie ma :evil:
Wybrałam więc terakote bo jest zblizony do ceglanego, czyli mówmy że jeden problem z głowy...
Do tego wymarzyłam sobie okna PCV od srodka białe a na zewnątrz koloru złoty dąb, do tego w takim samym kolorze drzwi i brame garażową.
Niestety okna na które juz dalismy zadatek nie moga byc takiego koloru po nie mają takiej okleiny!!!!!!!
No więc nie moge sobie teraz wyobrazic: dach-terakota, okna-białe, drzwi i brama garazowa złoty dąb...
Obawiam sie że to moze zle wygladać.
A może lepiej drzwi i brame kupic białą?
Mam czas do wtorku żeby podjąc decyzje o oknach, dach równiez musimy w tym tygodniu zamówic ale nie moge sie zdecydować, mąz sie wścieka!!
Podoba mi sie też dach grafitowy, do tego pasowałyby okna i drzwi białe ale takiego koloru dachu też nie ma :evil:
On sie uparł na ten plastizol a ja powoli trace nerwy...
Pomózcie, prosze!

Pozdrawiam

calibra2
21-11-2005, 08:10
Moim zdaniem :oops: ... drzwi w kolorze okien. Co do bramy to lepsza brązowa niż biała ze względów praktycznych :lol: , dla mnie ważne jest zgranie ze sobą całej kolorystyki bryły domu, ogrodzenia wiadomo, że zazwyczaj sa brązowe, zielone najczęściej i nie przejmowałabym sie akurat brązowym ogrodzeniem :D . Ważne aby było estetyczne. Białe szybko się brudzi :D