PDA

Zobacz pełną wersję : projekt M01b WYMARZONY wariant 2



JolantaD
11-09-2004, 14:13
Co sadzicie o tym projekcie? Zastanawiamy się nad jego wyborem.Czy ktos z was juz go analizował?

olinek
12-09-2004, 14:09
Co sadzicie o tym projekcie? Zastanawiamy się nad jego wyborem.Czy ktos z was juz go analizował?
Wszedłem na stronkę http://www.projekty.murator.pl/rzuty.htm?IdProjektu=224 i nie wyświetla rzutów - może to wina przeglądarki ? w każdym bądź razie jeśli nie mogę obejrzeć rzutów to będzie kłopot z ocenom. Chyba, że nie tutaj szukam.

olinek
12-09-2004, 14:10
Co sadzicie o tym projekcie? Zastanawiamy się nad jego wyborem.Czy ktos z was juz go analizował?
Wszedłem na stronkę http://www.projekty.murator.pl/rzuty.htm?IdProjektu=224 i nie wyświetla rzutów - może to wina przeglądarki ? w każdym bądź razie jeśli nie mogę obejrzeć rzutów to będzie kłopot z ocenom. Chyba, że nie tutaj szukam.

JolantaD
12-09-2004, 15:11
Mnie też dzisiaj nie chce wyświetlić rzutów, ale trop jest dobry.

rafałQ
23-11-2005, 15:39
Witam. Przymierzam się pomalutku do budowy domku. Spośród wielu, ktore mi się podobają prym wiedzie M01b - Wymarzony - wariant II. Chętnie skontaktowałbym się z kimś, kto buduje lub budował ten dom (lub podobny). Jestem zainteresowany dosłownie wszystkim. będę wdzięczny za każdą pomoc. pozdraiwam.

reuccy
09-01-2006, 20:32
jestesmy zdecydowani na ten projekt w 99%. co o nim sadzicie? w czym budujecie? - ceramika czy beton komorkowy?
http://www.projekty.murator.pl/projekt?IdProjektu=224&IdKolekcji=

pzdr
Natalia i Piotr Reuccy[/url]

reuccy
23-01-2006, 14:55
:evil:
Czy ktoś to bydował, czy tak fatalny projekt????

reuccy
24-05-2006, 16:38
Cześć czy już masz pozwolenie na budowe?
My ruszamy z tym projektem za jakies 2 tygodnie
pozdrowienia
Piotr
tel 601 45 11 00

rafałQ
25-05-2006, 08:17
cześć. niestety jeszcze z niczym nie ruszyliśmy :( sprawa niechybnie się przeciągnie. Na jakiej działce (powierzchnia) zamierzasz stawiać? pozdr. R

giza25
06-06-2006, 11:02
Witam,

ja własnie przymierzam się do tego projektu, ale w wariancie I (ten z garażem w podpiwniczeniu). Jestem bardzo ciekawa wyceny realizacji tego projektu. Mam w zanadrzu drugi, który jest domem parterowym ale nie wiem czy wejdzie mi tak dobrze na działkę. Ten dom - Wymarzony bardzo mi sie podoba - ale obawiam się dachu, bo ja z powodu ograniczonego funduszu jestem na 100% zdecydowana na pokrycie dachu blachodachówką. No i chyba dodatkowe koszty to ta piwnica - no bo to jescze jeden strop. Sama już nie wiem - tak ja wspomniałam jestem w fazie poszukiwania ale naprawdę musze się już określić bo mam zamiar zacząć stawiać już w tym roku - już papiery są w toku. Podpowiedzcie Państwo na jakie problemy się natkneliście i co o tym projekcie sądzicie - i czy macie jakąkolwiek wycenę.

Pozdrawiam
Iza :lol:

ROBERTO_K_W
15-06-2006, 09:27
Cześć, budujemy M01B ale z powiększonym garażem, zmienialiśmy też poddasze z tego powodu, zdecydowaliśmy się na beton komórkowy ze względu na "plastyczność" tego materiału.

ROBERTO_K_W
15-06-2006, 09:31
Cześć my budujemy m01B z polwiększonym garażem i nowo zaaranżowanym poddaszem. Jesteśmy na etapie układania stropu.
Pozdr.

alvaro
07-07-2006, 16:59
Zwracam sie z ogromna prosba do ludzi, ktorzy buduja badz juz zbudowali "Wymarzonego". Pozwolenie na budowe tuz tuz...
Chetnie zapytam o kilka rzeczy, moze jakies cenne rady a moze jakies zdjecia ? Pozdrawiam, alvaro.
[email protected]

alvaro
08-07-2006, 09:04
Jesli ktos buduje "Wymarzonego", prosze o kontakt, moze jakies fotki badz jakies cenne uwagi, informacje. Zaczynam w tym roku, pozdrawiam, alvaro.

ewelina pi;ichowicz
03-11-2007, 18:34
witam wszystkich budujących domki...
mam ogromną prośbę czy ktoś mógłby przesłać mi zdjęcia wymarzonego wariant II?
kupiliśmy z mężem projekt i jesteśmy na etapie fundamentów a posiadamy jedynie zdjęcia komputerowo stworzone...
pozdrowienia

ewelina pi;ichowicz
04-11-2007, 21:27
mam prośbę osoby które zbudowały lub budują na bazie projektu gotowego wymarzony - wariant II o informacje na ten temat..np: zdjęcia domu, kosztorys itd. itp
interesuje nas wszystko...dziękuje z góry :D :D :D

ewelina pi;ichowicz
06-11-2007, 21:53
http://www.muratordom.pl/budowa-i-remont/oni-juz-zbudowali/m01b---wymarzony-_-wariant-ii,6317_1206.
przesylam link do strony..jesli ma ktos jakies informacje prosze je podac...

ewelina pi;ichowicz
07-11-2007, 17:15
Naprawde kochani nikt nam nie pomoże w ocenie tego projektu i w opiniach jak sie mieszka w podobnym domku i jake były eteapy jego budowy??

ewelina pi;ichowicz
10-11-2007, 20:18
szukamy zdjęc i informacji o tym projekcie...interesuje nas wszystko..mamy sporo wprowadzonych zmian więc prosimy o pomoc i doradzenie...

krzman
10-11-2007, 20:23
Nie napisałeś o jaki projekt chodzi a jedynie to, że wariant II :D

ALEXsandra
24-06-2009, 18:55
szukam pilnie tych którzy budują lub zbudowali ten projekt
http://projekty.muratordom.pl/projekt?grupa=1&IdProjektu=224
wymarzony M01b
bardzo potrzebuję zdjęć z realizacji oraz wnętrz, jeśli ktoś byłby tak miły i się ujawnił.
Mile widziane również wszelkie uwagi i sugestie dotyczące budowy...
z góry wielkie dzięki