PDA

Zobacz pełną wersję : Poszukuję: elektryka, hydraulika, wentylacja, ogrzewanie



mk0t
23-11-2005, 15:59
Witam,

Niniejszy post kieruję do Tych, którzy mogą mi kogoś polecić oraz do samych wykonawców bezpośrednio.

buduję dom (250m powierzchni całkowitej) w południowej Warszawie i jestem na etapie poszukiwania następujących ekip/wykonawców:
- projektanta instalacji elektrycznej (z wszelkimi uprawnieniami i znajomością procedur w STOENie). Oczywiście biorę pod uwagę również późniejsze wykonastwo :-)
- ekipy do montażu instalacji wentylacyjnej - centrala, rekuperator, orurowanie
- hydraulika - instalacja rurek: łazienki, kuchnia, ogrzewanie (również podłogowe)
- zduna - kominek

Z góry dziękuję za sugestie i rekomendacje, lub zainteresowanie złożeniem oferty.

Pozdrawiam,

bobo30
24-11-2005, 22:29
mogę ci polecić naszego hydraulika, rozsadny cenowo i myślący fachowiec, od miesiąca działa nam już ogrzewanie - grzejniki i podłogówka - bez zarzutu, sprawdziliśmy tez już część instalacji wodnej, tez bardzo dobrze zrobione

doli
25-11-2005, 13:02
Ja teżpoproszę o namiary !!!!!!!! (na priv)

jacekaqua
25-11-2005, 20:56
Witam,

Niniejszy post kieruję do Tych, którzy mogą mi kogoś polecić oraz do samych wykonawców bezpośrednio.

buduję dom (250m powierzchni całkowitej) w południowej Warszawie i jestem na etapie poszukiwania następujących ekip/wykonawców:
- projektanta instalacji elektrycznej (z wszelkimi uprawnieniami i znajomością procedur w STOENie). Oczywiście biorę pod uwagę również późniejsze wykonastwo :-)
- ekipy do montażu instalacji wentylacyjnej - centrala, rekuperator, orurowanie
- hydraulika - instalacja rurek: łazienki, kuchnia, ogrzewanie (również podłogowe)
- zduna - kominek

Z góry dziękuję za sugestie i rekomendacje, lub zainteresowanie złożeniem oferty.

Pozdrawiam,

hydraulik do usług :D [email protected]

mk0t
25-11-2005, 21:13
hydraulik do usług :D [email protected]

Dzięki za odzew, ale trudno mi sobie wyobrazić jak mi Hydraulik z Myœlenic na robienie rurek przyjeżdża... :-) Nota bene, pojechałbym w góry :-)

Pozdrawiam,

Robert Skotnicki
12-12-2005, 20:54
Witam
Jeżeli chcesz zobaczyć instalacje rekuperatora to w Jankach taką obecnie prowadzimy.

Pozdrawiam
Robert 0507 157 730

mk0t
12-12-2005, 21:11
Jeżeli chcesz zobaczyć instalacje rekuperatora to w Jankach taką obecnie prowadzimy.

Czy oprocz instalacji rekuperatora mogę liczyć na dostawę takowego oraz połączenie urządzenia z centralą i nawiewem w pomieszczeniach? Kiedy mógłbym obejrzeć pole walki w Jankach?

Pozdrawiam,

Robert Skotnicki
14-12-2005, 21:10
Proszę o kontakt telefoniczny. Całą sobote i niedziele będe w Jankach układał przewody do rozprowadzania powietrza. Proszę o meila lub kontakt telefoniczny. Wszystko jest wykonywane przeznas od początku do końca.

Robert Skotnicki
0 507 157 730
[email protected]