PDA

Zobacz pełną wersję : jaka podłoga na parterze?



Wrocek
10-01-2003, 22:21
Myślę o dwóch rozwiązaniach deski dębowe i ogrzewanie tradycyjne /kaloryfery/ lub kafelki pogrzewane elektrycznie + ogrzewanie tradycyjne /ale w perspektywie w domu pojawi się pies - owczarek niem. a w tym momencie mam wątpliwości, że jeżeli wybiorę deski to po jakimś czasie będzie czekał mnie remont. Co o tym sądzicie?

11-01-2003, 11:31
Wrocku
Najwygodniejszym rozwiązaniem byłyby płytki ceramiczne.Lecz cała pddłoga w nich może wydawać się zbyt zimna.Proponuję abyś ograniczył psu dostęp do wszystkich pomieszczeń i tam gdzie nie ma dostępu płożył deski.W innym wypadku czeka szybko remont.

Kasiorek
11-01-2003, 11:35
Nie wiem dlaczego ale wyszłam jako anonimowy,ale to ja pisałam Kasiorek.

12-01-2003, 15:22
On 2003-01-10 23:21, Wrocek wrote:
Myślę o dwóch rozwiązaniach deski dębowe i ogrzewanie tradycyjne /kaloryfery/ lub kafelki pogrzewane elektrycznie + ogrzewanie tradycyjne /ale w perspektywie w domu pojawi się pies - owczarek niem. a w tym momencie mam wątpliwości, że jeżeli wybiorę deski to po jakimś czasie będzie czekał mnie remont. Co o tym sądzicie?

Tarakota z elektrycznym ogrzewaniem jest super ,zwróć uwagę że często do salonu się wchodzi prosto z tarasu.

12-01-2003, 15:24
Przepraszam to byłem ja anonimowy.

frecio
12-01-2003, 19:22
DESKA I PIES

Proponuję panele laminowane np. Witex'u laminaty są bardziej trwałe. Kwestja tylko dobrego wyboru . Mogę coś polecić . [email protected]. Szukaj na http://www.wykladzina.net