PDA

Zobacz pełną wersję : co sadzicie o firmie dombud - 3?



qweer
27-11-2005, 15:44
oto ich adres netowy,

http://www.dombud-3.com.pl/content/onas.html

czy ktos z Was z nimi budowal? jakie są o nich opinie?

czy znacie moze inne ekipy budujace kompleksowo w okolicach Warszawy, ktore sa godne polecenia?

iwona.kow
29-11-2005, 09:07
Obecnie buduje z nimi, mam wykonany stan surowy zamknięty. Oczywiście byłam w innych firmach ale ich oferta wydała mi się najbardziej sensowna. Nie mam czasu sama zająć się całą budową dlatego szukałam firmy która kompleksowo zjełaby się wykonastwem. Jak na razie większych problemów nie było. Ważne aby wziąść swojego inspektora który będzie pilnował twoich interesów. Obecnie zdecydowałam się na prace deweloperskie, zobaczymy co dalej.

pattaya
29-11-2005, 09:56
Poszukaj.
Było na forum kilka wypowiedzi na ich temat.
Chyba wszystkie negatywne.

rrobertr
07-11-2006, 19:38
DOMBUD 3 SKULIMOWSCY -ZA NIC NIE POWIERZAJCIE IM WYKONAWSTWA.
Moją inwestycję sknocili od początku do końca i twierdzą, że był to przypadek w co nie wierzę biorąc pod uwagę skalę "przypadku".Od chwili rozpoczęcia prac spotykałem się z kłamstwami,brakiem nadzoru,niekompetencją,niechlujstwem,bałaganiars twem,błędami i wadami wykonawczymi,niezgodnościami z projektem.Czy tylko ja miałem pecha?Czy może bracia Skulimowscy podobne działania przyjeli jako standard?Dom przed ukończeniem już wymaga remontu.
ZDECYDOWANIE ODRADZAM.NIEKOMPETENCJA,BRAK NADZORU,KŁAMSTWO,BAŁAGANIARSTWO,NIECHLUJSTWO oto referencje jakie mogę wystawić taj firmie na podstawie własnych doświadczeń.
Oczywiście powyższą opinię na temat "pożal się Boże firmy" w każdej chwili mogę udokumentować.Ludzie szanujcie swoje pieniądze.Skulimowscy nie zrobią tego napewno.Nie dajcie im na to szansy.
_________________