PDA

Zobacz pełną wersję : budowa z Multi Archipelag



JOLA123
27-11-2005, 16:46
Właśnie jestem na etapie podjęcia decyzji o budowie domu i zainteresował mnie firma Milti Archipelag z Wrocławia. Jak ktoś miał jakieś doświadczenia we współpracy z tą firmą to będę wdzieczna za informacje. :lol:

romka
27-11-2005, 17:25
czy multi archipelag to to samo co archipelag?pozdro

JOLA123
28-11-2005, 19:02
firma Multi Archipelag nalezy do grupy kapitalowej archipelag. Zajmuje sie ona posrednictwem w budowie domu. To oni zalatwiaja wszelkkie formalnosci, oraz nadzoruja prace na budowei, klient nie martwi sie o nic. Bynajmniej jest tak w teorii niewiem natomiast jak to wyglada w praktyce i stad moje pytanie na forum

andrea_l
28-11-2005, 20:20
Skoro tak mówią, to pewnie wszystko załatwiają. My kupowaliśmy projekt w pracowni Archipelag, ale adaptację zleciliśmy znajomej projektantce, bo było taniej. Wszystkie papierki załatwialiśmy samodzielnie, ale może to zrobić za Ciebie pracownia z grupy multi ( m.in. z tego też żyją). Może ktoś ma bogatsze doświadczenia.
pozdrawiam

romka
28-11-2005, 21:08
my tak samo jak andrea,wydaje mi się że wychodzi to dużo taniej.właściwie jest u nas różnica,bo wszystkie papierkowe sprawy załatwiał nam architekt ,który adaptował projekt
pozdro

ani-ani
08-04-2006, 12:36
Nie wiem, czy ten temat jest jeszcze aktualny, ale ja również mam zamiar budować domek przy pomocy MULTI. Dlatego proszę o Wasze opinie. Pozdrawiam :P

slavswid
09-11-2007, 12:30
Witam
Nie wiem czy temat jest jeszcze aktualny, ale my zaczeliśmy budować z multi i nie jesteśmy z tego powodu zbytnio szczęśliwi. Propozycje cenowe ich są z górnej półki, chyba sami potrafimy to zrobić taniej i lepiej (nie ujmując ich fachowości)