PDA

Zobacz pełną wersję : Czy ktośmontował sam bramę garażową segmentową



Kulin
28-11-2005, 18:38
Pytam, bo gośc który przywiezie bramę, powiedział że istnieje możłiwość zmaontowania samemu takiej bramy (-300 zł), po godzinnym przeszkoleniu. CO do gwarancji, to po zamontowaniu przyjeżdża ten gośc i sprawdza poprawność zamontowania bramy i podbija gwarancję.

Kulin
28-11-2005, 20:38
nikt nie montował sam bramy ?

A kto by się zdecydował na samodzielny montaż ?

araman
28-11-2005, 20:41
Ja montowałembrame segmentową 4,5m Wiśniowskiego. Co chcesz sie dowiedzieć?

xavi
29-11-2005, 09:27
Montowałem u siebie bramę Wiśniowski 3 metrową. Zeszło mi przy tym ponad połowę soboty.
Instrukcja bardzo dokładna i szczegółowa, aczkolwiek trochę trudno się ją czyta. Uwaga na elementy złączne - są co do sztuki.

Odnośnie gwarancji to się nawet o to nie zastanawiałem.

Waldon
29-11-2005, 09:53
montowałem Wiśniowskiego 5 m według instrukcji bez przeszkolenia - da się zrobić.
Jedna uwaga instrukcja Wiśniowskiego jest kiepska i wiele jest w niezgodności, wynika to może z tego że nie jest aktualizowana, produkt się zmienia a instrukcja dalej ta sama.

mery26
29-11-2005, 10:13
Montowałem 2 Hormana z napędami. Zajęło mi to prawie dzionek (1 sztuka) 2 poszła szybciutko ok. 3h, ale z wywaleniem starej uchylnej, podcinaniem ściany itp. (dodam że jestem typowym biurowcem). Jak ma się blade pojęcie to bez problema-o gwarancji nawet nie myślałem. Wszystko jest tak poukładane że choćbyś się starał to nie spi... No chyba że zaczniesz ciąć i wyginać firmowy zestaw.Segmentówka IMO to bajka w porównaniu do uchylnej.Niebo a ziemia. Zatem do dzieła.

Kulin
29-11-2005, 16:22
Dzieki za rady i podpowiedź, wiec będe montował sam.

Zrobiłem gokarda z silnikiem z maluszka, to i brame chyba tez przykręce, hi hi hi. :D

araman
30-11-2005, 11:54
A u mnie zostało trochę srubek ale nie ma już ich gdzie wkręcić.????