PDA

Zobacz pełną wersję : DeLonghi - opinie o marce



Inezka
29-11-2005, 12:25
Jestem na etapie zakupu piekarnika i plyty (reszta troszke pozniej :)), nastawilam sie na Boscha (bez zbednych bajerow, bo i tak ich nie uzywam), jednak ostatnio sprzedawca namawia mnie na piekarnik i plyte marki DeLonghi (chyba wloska marka) :-? Jak ten wynalazek sie sprawuje????? A moze to nie jest wynalazek, bo przejrzalam internet i znalazlam wiele ladnych, ciekawych i wcale nie najtanszych rzeczy w ofercie?????? Sporo jest ekspresow do kawy i nie tylko.
Czy ktos to uzytkuje????? Prosze o wskazowki....

Inezka
30-11-2005, 13:41
Nikt nie ma DeLonghi????????? :(

JoShi
30-11-2005, 13:42
Ja znam tylko ich ekspresy cisnieniowe. Prawde mowiac niezle...

annaz
30-11-2005, 14:50
slyszalam o tej marce juz z 10 lat temu, swojego czasu byli dosc znani i drodzy, mialam kiedys, kiedys taki opiekacz do robienia np zapiekanek, byl bez zarzutu, ale to bylo dawno i nie pamietam co sie z nim w koncu stalo :)

annaz
30-11-2005, 14:57
moze warto wejsc na ich stonke i poczytac o firmie http://www.delonghi.pl

JoShi
30-11-2005, 16:33
moze warto wejsc na ich stonke i poczytac o firmie http://www.delonghi.pl
Wiesz. Sami o sobie to na pewno beda dobrze pisac...

09-12-2005, 15:10
ja mam opiekacz i odpukać jest o.k.
trochę trudno to czyścić

przemekk74
24-05-2006, 15:45
Ja znam tylko ich ekspresy cisnieniowe. Prawde mowiac niezle...
rodzice kupi odkurzacz jakies 10 lat temu tej firmy... wszystkie plastiki pekaly od naprawe normalnego uzywania..
Przemek

Rezi
24-05-2006, 19:30
Candy i DeLonghi i Kenwood nalezy do tej samej grupy kapitałowe
DeLonghi produkuje kucheni gazowe elektryczne, klimatyzatory, kucenki mokrofalowe, grzejniki elektryczne, frytkowniece etc
Kennwood to typowe azjatycki8e prdukty
caośc obecnie AGD produkowana na dalekim wschodzie
produkty typowo włoskie

motyczka
25-05-2006, 09:22
ja polecę produkty firmy TEKA...niemiecka firma, sprawdzona w rodzinnym gronie, ceny jeszcze bardzo przystępne jak na nasz rynek, osobiście kupiłam do zabudowy piekarnik i płytę z serii RETRO...

izat
25-05-2006, 11:06
ja mam od paru lat ekspres ciśnieniowy i sprawuje się bardzo dobrze

JoShi
25-05-2006, 11:10
rodzice kupi odkurzacz jakies 10 lat temu tej firmy... wszystkie plastiki pekaly od naprawe normalnego uzywania..
Przemek
Ale jak 10 lat sluzyl to chyba dobry, nie ?

Rezi
25-05-2006, 11:19
...........ja polecę produkty firmy TEKA...niemiecka firma

zupełnie inna klasa produktu teka ma bliżej do AEG a DeLonghi do produktów wschodnich

motyczka
25-05-2006, 12:19
...........ja polecę produkty firmy TEKA...niemiecka firma

zupełnie inna klasa produktu teka ma bliżej do AEG a DeLonghi do produktów wschodnich

owszem...i cena jest na prawdę dobra za ta jakość...

przemekk74
25-05-2006, 14:35
rodzice kupi odkurzacz jakies 10 lat temu tej firmy... wszystkie plastiki pekaly od naprawe normalnego uzywania..
Przemek
Ale jak 10 lat sluzyl to chyba dobry, nie ?
a kto Ci powiedzial ze 10 lat sluzyl? po paru latach uzywania obudowa byla na plastrach, klejach itp... waz i koncowka byly juz od innego a silnik wyl jak zazynane prosie (prawd. lozyska), pompka wody non stop sie zatykala czy zapowitrzala przy nawet naprawde malopiennyhc srodkach tak ze praktycznie woda dalo sie tylko prac
to byl taki z funckja prania dywanow takze .. kosztowal full kasy (wtedy za duzo u nas takich nie bylo)..
osobiscie nie kupie nic tej formy w przyszlosci... jak widze kusi niska cena zblizona bardziej do niemarkowych produktow z chin sprzedawanych w marketach niz do aeg, philips itp
moze to 'pierwsze ploty za ploty' ale eksperymentowac juz nie bede
Przemek

JoShi
25-05-2006, 18:25
a kto Ci powiedzial ze 10 lat sluzyl? po paru latach uzywania obudowa byla na plastrach, klejach itp... waz i koncowka byly juz od innego a silnik wyl jak zazynane prosie (prawd. lozyska), pompka wody non stop sie zatykala czy zapowitrzala przy nawet naprawde malopiennyhc srodkach tak ze praktycznie woda dalo sie tylko prac
No nieprecyzyjnie sie wypowiedziales :) Teraz wszystko jasne.

Sergey
25-05-2006, 18:56
Niby dobra firma... Ale mam grila tej firmy, powloka(teflonowa) juz zniszczona, uzywany byl doslownie kilkadziesiat razy.

ksieciu
25-05-2006, 20:47
ja polecę produkty firmy TEKA...niemiecka firma, sprawdzona w rodzinnym gronie, ceny jeszcze bardzo przystępne jak na nasz rynek, osobiście kupiłam do zabudowy piekarnik i płytę z serii RETRO...


Mam zmywarke firmy TEKA - nie jestem zadowolona. Wiecej nie kupilabym.

Grzejniki De'longhi sa porzadne i ich jakosc jest z najwyzszej polki natomiast nie wiem jak sprawuja sie ich produkty AGD.

malgosimi
25-05-2006, 21:36
Inezka, mam mini piekarniczek DeLonghi, przesliczny i szalenie przydatny (miolion razy bardziej niż mikrofala) - i to jest najmocniejsza strona tej firmy (jak to firmy włoskiej) design i wartość uzytkowa. natomiast drzwiczki mogłyby lżej chodzić ;) Ale i tak lepszego nie ma na rynku :)

motyczka
26-05-2006, 07:05
ja polecę produkty firmy TEKA...niemiecka firma, sprawdzona w rodzinnym gronie, ceny jeszcze bardzo przystępne jak na nasz rynek, osobiście kupiłam do zabudowy piekarnik i płytę z serii RETRO...


Mam zmywarke firmy TEKA - nie jestem zadowolona. Wiecej nie kupilabym.

Grzejniki De'longhi sa porzadne i ich jakosc jest z najwyzszej polki natomiast nie wiem jak sprawuja sie ich produkty AGD.

powiedz nam dlaczego??...z ciekawością chciałabym uzyskać opinie użytkowników innych sprzętów tej firmy...a mowa była w ogóle o piekarniku, jak sie sprawują zmywarki nie wiem :)

mencel
26-05-2006, 09:59
Inezka de longi specjalizuje sie w drobnym sprzecie -ja mam od 5 lat expres cisnieniowy i opiekacz-przywiezione z Włoch i tam wyprodukawane-działąja bez zarzutu!! jednak na powazny sprzet jak kuchenka wybrałabym boscha -to jednak niemiecka marka, solidna, ja mam ich zmywarke i jestem b.zadowolona. Kuchenke mam amici-płyte indukcyjna i niestety od niwielkiego uderzenia odpadł kawałek naroznika- reklamacji nie uznali.

Do domu kupuję płyte i zmywarkę właśnie boscha + piekarnik do \zabudowy AEG-parowo zwykły,lodówka LG side by side bo mam dosyć ciągłych zakupów a ona ma 560 l pojemności!
pozdrawiam