PDA

Zobacz pełną wersję : zud



lola
13-01-2003, 13:27
Przepraszam, ze zadaje takie prozaiczne pytanie, ale nie mogłam znaleźć nic konkretnego na forum.
A wiec, co konkretnie uzgadnia się w ZUDz-ie? Pani w informacji powiedziała mi,ze bezkolizyjnosć projektowanych przyłączy, ale na jakiej podstawie (czy trzeba mieć projekt, czy wystarcza same uzgodnienia na planie zagospodarowania działki). Przeciez projekty będę robic po otrzymaniu pozwolenia.
Już sie w tym pogmatwałam. czy ktos moze mi krok po kroku powiedziec o co chodzi?
Bużka.

lola
13-01-2003, 13:35
Oj prosze litosci!!! Zaraz kończę pracę, a tu zadnej podpowiedzi.
Plisssssssssss

Roose
13-01-2003, 13:40
po wykonaniu projektu na ZUD daje się planszę zagospodarowania terenu z naniesionymi przyłączami /sa na niej już wcześniejsze uzgodnienia/. Jest to po to żeby zgarnąć od inwestora kolejną kasę. Można dać 1 cały projekt i dla nich samą planszę zagospodarowania + wniosek o uzgodnienie.


<font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: Roose dnia 2003-01-13 14:44 ]</font>

lola
13-01-2003, 13:47
dzieki, ale chyba jestem jakaś ciemna, bo nic nie rozumiem. Ja mam plan z naniesionym domem, przyłączem wodnym i zjazdem. Nie mam energii. ale mam od wszystkich pieczatki, że moga zostac dostawcami mediów tj. energii, wody i pozwolenie na zjazd. i mam jedną pieczatke z Zudu, ale mówi ona ze w "granicach opracowania mapy nie istnieja projektowane urzadzenia uzgodnione w Zud" (tę kwestie dostałam od geodety z mapa zagospodarowania). To w koncu jak?

13-01-2003, 13:54
A masz media?

lola
13-01-2003, 14:02
Mam zaznaczone gdzie bedzie smietnik, szambo, skad bedzie prowadzona woda. nie mam zaznaczonego miejsca skad bedzie energia, bo sa dwie linie i nie moga sie zdecydowac. No a pani w informacji powiedziała, ze dla domów jednorodzinnych nie ma zudu - no i tym zbiła mnie z tropu.

Roose
13-01-2003, 14:02
ZUD interesują przyłacza :
- gazowe / jeśli chcesz gaz/
- wodociągowe,
- kanalizacyjne / do sieci ogolnospławnej/
- elektryczne
to co nie narusza interesu osób trzecich nie daje się do uzgodnienia np. przyłacze do szamba

13-01-2003, 14:49
Pytam czy masz to w terenie.Bo jeśli nie, to o tym mówi ta pieczątka właśnie.Tych obiektów jeszcze nie ma.(energia,woda)
Jak bedziesz je budować, to znowu będzie potrzebna ta procedura-mapa z naniesieniem obiektow, projekt i uzgodnienie w zud.
Szambo to inna bajka bo to na Twojej działce.