PDA

Zobacz pełną wersję : Polecam FACHOWCA - Remonty w Warszawie!



polonicus
02-12-2005, 13:13
Polecam P. Stasia. Faktycznie, jak ktoś już zauważył na forum - fachman, o jakiego trudno w Warszawie... Jego strona internetowa jest nieco oszczędna, ale za to robota I KLASA !!! Podaję dla forumowiczów, jego tel. kom. i e-stronkę: 0500 470 620, www.uslugiremontowe.waw.pl

katerhasser
05-12-2005, 10:12
a Pan Stasio to sam się wstydzi zareklamować na forum, tylko przez jakieś podstawione "słupy"?
Przecież to jakaś groteskowa konspiracja.

polonicus
05-12-2005, 15:57
Zabawne, hehe... No tak... Konkurencja sie odezwała... Pozdrawiam ;)

katerhasser
05-12-2005, 18:46
Zabawne, hehe... No tak... Konkurencja sie odezwała... Pozdrawiam ;)

:o bez urazy ale Pan Stasio to dla mnie żadna konkurencja :wink:
każdy robi to co umie i mu się bardziej opłaca :)

bobo30
05-12-2005, 23:16
a ile średnio bierze za reklamowane na stronie roboty?

piotr.o
06-12-2005, 06:23
Wszyscy posądzają o kryptoreklamę dlatego zapytam gdzie polecić fachowca????

katerhasser
06-12-2005, 10:35
nie chodzi o to gdzie ale o to kto 8)
polonicus jest jeszcze nieznany jako inwestor na forum, tzn nie wiemy czy poniósł jakieś ryzyko związane z zatrudnieniem p.Stasia i czy na tym wygrał.
Ja po prostu wyczuwam brak przejrzystości w stosunkach pomiędzy polonicusem i p.Stasiem. Niejasności trzeba wyjaśniać i już a jak ktoś kręci od początku to ja robię w tył zwrot...

polonicus
06-12-2005, 11:18
Krótko. Miałem robiony remont przez P. Staszka. Jestem b. zadowolony. Nie chodzi tylko o samą pracę, bo fachowców z prawdziwego zdarzenia można pewnie w Warszawie znaleźć wielu. Chodzi również o porządek i czystość w czasie wykonywanej pracy, który mnie zdumiał. A to - moim zdaniem - świadczy o człowieku. Bo flej ci u nas dostatek...

robert skitek
06-12-2005, 12:21
polonicus, spokojnie
po prostu dziwne wydaje sie Twoje wejście na forum tylko po to żeby od razu reklamować pana Stasia. I to nie tak, że każdy kto ma wątpliwości musi być od razu konkurencją rzeczonego pana S.
Czasem w dziwny sposób tu się ludzie reklamują...

polonicus
06-12-2005, 13:13
Nie wiem, czy jest jakiś dobry sposób by polecić człowieka, ot tak... Widocznie nie... A propo's - postanowiłem odwdzięczyć się za dobrą robotę, a że "znalazłem forum"... Każdy musial być tu ten 1-wszy raz... I każdego zmotywowało do wejścia na forum co innego. Pozdrawiam.

dario77
06-12-2005, 18:42
Myślę, że nie ma sensu tak "napadać" na czlowieka. Mało jest fachowców, więc jesli gość jest wart polecenia, to dlaczego go nie polecić... Polecajmy! I cieszmy sie dobrze wykonaną robotą!

EDZIA
06-12-2005, 21:04
Polecam P. Stasia. Faktycznie, jak ktoś już zauważył na forum - fachman, o jakiego trudno w Warszawie... Jego strona internetowa jest nieco oszczędna, ale za to robota I KLASA !!! Podaję dla forumowiczów, jego tel. kom. i e-stronkę: 0500 470 620, www.uslugiremontowe.waw.pl


Ostatnio robiłem duży remont, i tak naprawdę wydał się drobnostką. Dlaczego? Bo gość, który go robił zadbał o wszystko, a do tego było tak czysto, że aż się zdziwiłem! Postanowiłem się wszystkim pochwalić... Jeśli chcecie wyremontować swoje lokum w Warszawie, to o większego profesjonalistę trudno. Właściwe tylko dlatego, że jest tak dobry, postanowiłem upublicznić jego telefon (pewnie się nie pogniewa...) - P. Stanisław, tel. kom. nr 0 500 470 620. Pozdrawiam wszystkich. ZADOWOLONY.


Myślę, że nie ma sensu tak "napadać" na czlowieka. Mało jest fachowców, więc jesli gość jest wart polecenia, to dlaczego go nie polecić... Polecajmy! I cieszmy sie dobrze wykonaną robotą!

Czy to przypadkiem nie o tego samego Pana Stanisława chodzi...

Taki dobry ten Pan Stanisław - zbieg okoliczności, czy ...... 8) 8) 8) ????

pozdrawiam

Edzia

polonicus
09-12-2005, 11:59
A łyżka na to... niemożliwe.