PDA

Zobacz pełną wersję : Oczyszczalnia HABA RL



trobe
03-12-2005, 10:29
Oczyszczalnia firmy HABA RL z Grodziska Wielkopolskiego, czy ktoś użytkuje i jakie ma doświadczenia?

robson1
11-01-2007, 08:52
dołączam się do pytania, również jestem zainteresowany tą oczyszczalnią, może ktoś już ma coś takiego? mógłby się podzielić wrażeniami.....
do mnie ma ktoś przyjechać od nich z firmy 13 stycznia....wtedy ja sie podziele wrazeniami.

KaiM
11-01-2007, 12:21
nie mam ale jakiś link do strony produktu by sie przydał - jakie warunki proponują?

rusek007
11-01-2007, 14:38
Proszę tu jest link do oczyszczalni:

http://www.haba.com.pl/scieki.htm

robson1
12-01-2007, 09:36
oczyszczalnia dla 4 osob: 4000 + 2000 montaz, 10 lat gwarancji

trobe
23-01-2007, 23:40
Do użytkowników: pytanie nadal aktualne.

celt
23-02-2007, 13:33
Podpisnam sie pod pytanie

robson1
25-05-2007, 10:30
od tygodnia jestem szczesliwym posiadaczem takowej, ale coż mogę powiedzieć, firma z Grodziska przyjechała zamontowała i tyle, za pół roku powiem jak się użytkuje taką POŚ, najbardziej boję się czyszczenia filtra, ale zobaczymy

gpaul
13-02-2008, 18:36
Witam
Robson 1 wyczytałem że wybrałeś oczyszczalnie Haba i masz już założoną. Czy można prosić o jakieś wnioski z eksploatacji?
Pozdrawiam
Paweł

robson1
10-03-2008, 06:25
prawdę mówiąc, nie wnikam jak jej się tam pracuje :) minie dopiero rok jak funkcjonuje, i poza wsypywaniem co m-c bakterii nic nie robię, nic nie smierdzi, po prostu nic się nie dzieje

Foczki
06-04-2008, 23:48
podpinam się do pytających,
też mam zamiwar zamontowac system haby z profilami betonowymi,
rozwiązanie wyglada na lepsze od tradycyjnego rozsączania, zwłaszcza jak się wczyta w opinie (no niestety te ze strony producenta).

Przydało by się więcej info użytkowników.

Foczki
14-07-2008, 12:59
No i się zdecydowaliśmy, mimo gliniastego gruntu można było zamontować. Szczegóły w dzienniku gdyby kogoś jeszcze interesowało.
Co do użytkowania wypowiem się za kilka miesiecy.
Natomiast na razie śmiało polecam firmę zarówno jeżeli chodzi o system jak i o montaż.

Pozdrawiam

andrzej70
04-07-2011, 16:33
Mam na swojej działce oczyszczalnię tej firmy i muszę przyznać, że jestem zadowolony. Po tym jak szwagier mi ich polecił 3 lata temu zadzwoniłem do firmy i umówiłem się na spotkanie z przedstawicielem. Przyjechał, obejrzeliśmy działkę, wyciągnął świder i wwiercił się nim prawie na 2 metry, żeby zbadać grunt. Trochę pogadaliśmy, zaproponował rozwiązanie z tunelami betonowymi i dodatkową studnią odwadniającą (z uwagi na glinę). Po dwóch miesiącach był montaż - przyjechało dwóch gości i od razu wzięli się do rzeczy, chyba mieli już trochę doświadczenia w temacie. Cały montaż zajął im bity jeden dzień - przyjechali z własną koparką. Od tego czasu właściwie mnie ten temat zbytnio nie interesuje, sypię tylko bakterie co jakiś czas a gdzieś raz na półtora roku robię wywózkę. Jeżeli chodzi o zapachy to nie czuć nic nieprzyjemnego - to mnie pozytywnie zaskoczyło, bo wcześniej sporo się naczytałem o doświadczeniach i obawach ludzi odnośnie oczyszczalni.

Ogólnie nie mam zastrzeżeń - śmiało polecam.

PS. W razie pytań piszcie na priv.

link2jack
19-08-2015, 22:29
Staram się o dotacje z wfosigw, z racji krótkiego czasu do namysłu wybrałem lokalnego wykonawcę który montuje właśnie oczyszczalnie firmy haba, konkretnie biostar4. Chcialbym zapytać czy ktoś takową posiada?