PDA

Zobacz pełną wersję : Jaką kuchenkę gazową (Amica / Mastercook) ?



darek63
03-12-2005, 12:26
Witam,
Planuję wymienić kuchenkę gazową. Etap kupowania "wypasionych" sprzętów mam już za sobą i myślę, że powinna być prosta, niedroga- do 900 pln, gazowa-gazowa (bez elektrycznego piekarnika). Myślę, że będę wybierał pomiędzy Amica (G5G4.32ZMV ; G5G4.42ZMV) lub Mastercook (KG 1518 ; KG 1320 B PLUS). Czy ktoś ma doświadczenia z tymi sprzętami? Która firma robi lepiej? Czym się kierować? Na co zwracać uwagę? Czy elektryczny opiekacz w gazowym piekarniku się sprawdza i warto go mieć?

ochus
04-12-2005, 12:15
Ja wybrałem Amikę ze względu na jakość i precyzję wykonania.W Mastercooku zawsze coś się nie podobało.No ale też cena lekko wyższa.

Jerrys
04-12-2005, 12:40
A ja wybrałem Mastercook ze względu na uwagi znajomych, którzy jakiś czas te kuchenki testowali, o Amice nie wyrażali się zbyt pochlebnie.
Kuchnię użytkujemy (bardzej moja PAni) już drugi rok i jest Ok - model z elektrycznym piekarnikiem, cyfrowym programatorem, inox z takimi zaokrąglonymi kształtami. :wink:

Yanek
05-12-2005, 16:04
Rodzice kupili zestaw kuchenka, pralka i lodówka firmy Amica. Po około 0,5 roku tylko lodówka jeszcze nie fiksowała.
Jak będę u rodziców to spiszę modele tych sprzętów i podam ku przestrodze.