PDA

Zobacz pełną wersję : pompa ciepła



niezły
06-12-2005, 06:58
Mały prezent na Mikołajki

Pompa ciepła w bardzo korzystnej cenie
Jedną z barier przy decyzji w temacie pomp ciepła jest koszt zakupu tego urządzenia Proponuje więc wykonanie kompletnej instalacji grzewczej na bazie pompy ciepła firmy Viessmann w bardzo korzystnej cenie

Mikołaj

jaqbek
13-12-2005, 13:23
Korzystnej tzn?
Mam domek ok 130 z poddaszem użytkowym.
Jaki byłby koszt takiej instalacji? czy koszt jest związany tylko z pompą i instalacją, czy też w całym domu coś trzeba zropbić inaczej?
Mam stan surowy otwarty

niezły
13-12-2005, 18:25
Odnośnie ceny to nie mogę podać żadnych cyfr
Oferta jest myślę że naprawdę atrakcyjna cenowo ale na kompletną usługę pompa ciepła z kompletna instalacją grzewczą
Promocja dotyczy jednej kompletnej instalacji Wspólnie z firma Viessmann postanowiliśmy promować ten rodzaj ogrzewania Koszt instalacji zostanie podany osobie (osobom) zainteresowanej po wcześniejszym otrzymaniu projektu domu z opisem wymagań odnośnie ogrzewania
Projekt instalacji grzewczej z doborem urządzenia i nadzór od początku do końca nad całą inwestycją wykonuje firma Viessmann gratis
Z pośród chętnych zostanie wybrany projekt o najciekawszych rozwiązaniach

Jajcek
13-12-2005, 18:28
Odnośnie ceny to nie mogę podać żadnych cyfr
Oferta jest myślę że naprawdę atrakcyjna cenowo ale na kompletną usługę pompa ciepła z kompletna instalacją grzewczą
Promocja dotyczy jednej kompletnej instalacji Wspólnie z firma Viessmann postanowiliśmy promować ten rodzaj ogrzewania Koszt instalacji zostanie podany osobie (osobom) zainteresowanej po wcześniejszym otrzymaniu projektu domu z opisem wymagań odnośnie ogrzewania
Projekt instalacji grzewczej z doborem urządzenia i nadzór od początku do końca nad całą inwestycją wykonuje firma Viessmann gratis
Z pośród chętnych zostanie wybrany projekt o najciekawszych rozwiązaniach
No Ja jestem potencjalnie zainteresowany calkiem serio a gdzie bym musial dostarczyc projekt ? Kontakt moze byc na priv.

niezły
13-12-2005, 18:46
[email protected]

Jajcek
16-12-2005, 12:42
No wyslalem @ pare dni temu i brak odzewu :(

niezły
17-12-2005, 20:23
Wszystkie osoby które przysłały mi projekty otrzymały potwierdzenie
Przepraszam że tak próżno ale za każdym razem wyjeżdżam do pracy na kilka dni bez dostępu do Internetu Jeśli ktoś jeszcze chce spróbować sił w konkursie to zostało jeszcze kilka dni Rozstrzygnięcie konkursu po Nowym Roku decyduje data stempla pocztowego :lol: