PDA

Zobacz pełną wersję : Okna Majewski



kruszek
15-01-2003, 10:28
Czy ktoś może coś powiedzieć o tych oknach?

Roose
15-01-2003, 11:57
czy ktoś słyszał o wszystkich , Majewski, u mnie Urzędowski/ najlepsze kończące się na - ski, teraz to aby ktos miał kawałek stodoły, to uruchamia produkcję okien.
Tak tu pożartowałem, ale o jakości okien świadczy bardzo wiele rzeczy :
- profile, okucia, uszczelki, współczynnik, możliwość zastosowania różnych akcesoriów - nawiewników , rolet itp. a poza tym certyfikaty i dopuszczenia,
Ja nie szukam producentów, o których nic nie wiem, będę dusił dobrą, znaną firmę jak dojdzie do zakupów.

kruszek
15-01-2003, 13:53
Tak "by the way", Majewski to nie jest mała fabryczka w stodole. Sami produkują m.in. klejnkę z której robią okna oni i nie tylko (spełnia ona polską normę). Maja sieć sprzedazy w calej Polsce. Ciekaw jestem jakie kryteria nalezy przyjać by fabryke mozna bylo uznac za "znaną" i dobrą. Ja kiedy nie szukałem okien praktycznie nie znałem zadnej firmy, a juz na pewno takich jak: Gebauer czy M&S, natomiast z forum dowiedziałem się ze sa to jedne z najlepszych. Jedyne kryterium jakie mi przychodzi do głowy to cena okien, jezeli jest wysoka to pewnie firma jest znana i produkuje dobre okna.