PDA

Zobacz pełną wersję : KOMANDOR S.A. - Bubel



Mietekj
13-12-2005, 18:01
W nawiązaniu do reklamy na waszej stronie chciałbym się podzielić uwagami na temat firmy KOMANDOR i jej produktu. W 2003 roku zamówiłem zabudowę firmy KOMANDOR a zamiast tego zmontowano mi bubel. Sciany szafy zamontowano pod skosem, drzwi się zacinają i nie domykają, szczeliny między elementami szafy a ścianą są takie, że palce można włożyć a zaślepki śrub gdy się nie trzymały przylepiano ordynarnie silikonem. Dysponuję fotografiami tej szafy gdyby ktoś był zainteresowany. Firma powyższa robi sobie kpiny nie tylko montujac buble, ale nie respektuje żadnych umów z klientem, oszukuje też na materiale obciązając klienta płytą, która wcale nie była potrzebna do montażu, zabiera i nie oddaje dokumentacji umowy, która jest własnością klienta. Nie pomagają żadne skargi nawet do Prezesów firmy. Firma nawet próbowała uniemożliwić mi złożenia reklamacji. Nie pomogły nawet interwencje PIHu i reklamację odesłałem listem poleconym, oczywiście bez odpowiedzi.
Miałem jak na razie do czynienia z KOMANDOR WIELKOPOLSKA S.A. w Poznaniu i z autoryzowanym dealerem: firma OZDOBA MARKET w Lesznie. Czy inni klienci mają też podobne problemy z w/w firmą? proszę o kontakt na poniższy adres email : [email protected].
Gdyby firma KOMANDOR S.A. poczuła się urażona tym co piszę podaję mój adres pocztowy: 64-100 Leszno, ul. Ostroroga 27 / 7. Firmie Komandor ten adres jest znany, ale podaję go także, gdyby któryś z potencjalnych klientów chciał naocznie zobaczyć wytwory firmy KOMANDOR nie z wystawy, ale jak są montowane i oddawane do użytku u klienta. Chciałbym przestrzec potencjalnych klientów, by nie sugerowali sie reklamami, certyfikatami jakości i itp promocje, ale brali też pod uwagę zdanie tych klientów, u których dany wyrób został zmontowany. czy Wasza redakcja, skoro reklamuje firme Komandor pomogłaby mi w wyegzekwowaniu demontazu tego bubla oczywiście na koszt firmy KOMANDOR S.A?