PDA

Zobacz pełną wersję : projekt M03 MOJE MIEJSCE



ermil
11-09-2005, 23:26
Szukam osób, które budują bądź zamierzają budować MO3 oraz miejsca w ktorym mozna zobaczyc taki dom.

Arkada
08-11-2005, 18:41
Czy Ktoś buduje wg projektu - Moje miejsce

rafibor
14-11-2005, 14:20
Czy Ktoś buduje wg projektu - Moje miejsce


daj jakiś link to go chociaż obejrzę

Arkada
14-11-2005, 16:09
Dziękuję za zainteresowanie.
http://www.projekty.murator.pl/projekt.htm?IdProjektuD=320&IdKolekcji=39&action=showProject

rafibor
14-11-2005, 16:36
Dziękuję za zainteresowanie.
http://www.projekty.murator.pl/projekt.htm?IdProjektuD=320&IdKolekcji=39&action=showProject


domek fajny ale też ma kilka ograniczeń w zakresie dzialki u mnie by zupelnie nie było jak go postawić

Pawel_12
23-11-2005, 11:54
poważnie zastanawiam się nad wyborem tego projektu,
ale budowę planuję rozpocząć dopiero na wiosnę,
Przyłączam się do pytania - Czy ktoś już buduje według tego projektu ?

pozdr.
Paweł

pawel7601
15-12-2005, 10:06
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów!
Mam do wszystkich ogromną prośbę.
Proszę wszystkich którzy budowali lub są w trakcie budowy o wszelkie informacje dotyczące w/w projektu.
Na co powinienem się przygotować a na co zwracać uwagę już w trakcie budowy.
Każda informacja jest ważna i będzie niezmiernie pomocna!!!
Pozdrawiam
Paweł :) [/b]

pawel7601
15-12-2005, 10:13
Witam jeszcze raz,
Przepraszam wszystkich zapomniałem dopisać że ów projekt znaleziony został na stronach www Muratora.
Pozdrawiam
Paweł

ejacz
04-02-2006, 10:00
Witam
Od tygodnia jestem szczęśliwą posiadaczką projektu M03. :lol: :lol: Planujemy rozpocząć budowę na wiosnę 2006. Mam za sobą prawie ???????????????? już całą papierologie. W tej chwili projekt jest u architekta w adaptacji. Strasznie duże okna i troche poprawek.
To tyle jak Cię interesuje w dalszym ciągu ten projekt i parę moich zmian w tym projekcie to czekam na odzew.
Pozdrawiam

pawel7601
04-02-2006, 21:22
Witam
Ciesze się bardzo że tobie ten projekt przypadł do gustu jest moim zdaniem jednym z funkcjonalniejszych z tych jakie sa do wyboru na stronkach muratora.
Mam prośbe ja tylko możesz to przesyłaj mi na bieżąco info na temat zmian w projekcie.
Jakie koszty założłas na wybudowanie tego domu a jakie wychodza finalnie według kosztorysu budowlanego.
Fajnie że spodobał ci się ten sam dom.
Odezwij sie jak już projekt przejdzie przez rece architekta wtedy powiesz mi o naniesionych zmianach.
Pozdrawiam serdecznie
Paweł

Jerzyna
04-02-2006, 23:40
Witam,
my także kupiliśmy już projekt M03 Moje Miejsce i obecnie architekt nam go adaptuje.
O naniesionych do projektu zmianach piszemy w wątku
http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?p=1018774&highlight=#1018774
Zapraszamy tam, gdyz tam jest więcej fascynatów tego projektu.

My zaczynamy tez jak tylko mróz odpuści i będzie mozna kopać doły pod fundamenty.
Budujemy w Czarnówce koło Wiązownej koło Warszawy
Pozdrawiam i życze powodzenia w budowaniu.

ejacz
05-02-2006, 11:18
Witam wszystkich fascynatów i przyszłych budowniczych projektu M03.
Ja również sie do tej grupy zaliczyłam.
Zaczynam na wiosnę 2006 jak tylko:
1. Projekt wróci od architekta po zmianach
2. Dostane pozwolenia na budowę
3. Znajdę rzetelną i niedrogą ( czy mozna połaczyć jedno z drugim?) ekipe budowlaną.
Mam pytanie, czy zwróciliście uwage w projekcie na wysokośc umieszczonych okien w pomieszczeniu gospodarczym, łazience i okienkach przy schodach prowadzących na poddasze.
Zaczynaja sie na wysokości 1,75 a kończą na 2,55. Jak je otwierać mając 165 wzrostu?????? Rzut paska od szlafroka na klamkę. Widziałam takie sposoby.
To była pierwsza zmiana w moim projekcie.
Pozdrawiam budowniczych MOJEGO MIEJSCA
ejacz

heno17
09-02-2006, 21:01
Miłośnicy MO3 jesteśmy też pod nazwą Moje Miejsce Pozdrawiam i życzę powodzenia

ARKADIUSZ LISEK
12-02-2006, 21:26
Witam wszystkich budujących ten projekt!!!
Co myślicie o iwnicy w tym domu???
Jeżeli macie jeszcze jakieś ciekawe wzkazówki, proszę o informacje....

Pozdrawiam iżyczę szybkiego nadejścia wiosny!!!
Arek

Asia i Rafek
12-03-2006, 14:20
Ha, właœnie wprowadamy zmiany do projektu i walczymy z mediami.
zmiany - 1/niżej okna połaciowe w sypialniach
2/ schody odwrotnie
3/okno balkonowe w sypialni na dole ( tej z tyłu )
4/usuwamy okno balkonowe w kuchni
5/ Robimy ganek drewniany zamiast "daszku" nad drzwiami wejœciowymi

6/ ogrzewanie- piec na pelety - mieœci się w pomieszczeniu gospodarczym, trzeba tylko zwiększyć przekrój przewodu kominowego.

Dylemat mamy z dachem - dachówka ale jaka? myœlimy o karpiówce.
Adaptacje robi nam autorka projektu - jest SUPER !!!

Pozdrawiamy wszystkich

Asia i Rafał

heno17
24-03-2006, 22:26
szukaj mo3 pod Moje miejsce

ermil
24-03-2006, 23:40
??????
a co to za szyfr przedziwny???

boollo
31-05-2006, 16:58
Czy ktoś buduje M03

Jerzyna
03-06-2006, 22:08
Czy ktoś buduje M03
"zanim zapytasz poszukaj odpowiedzi"

http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=62954&postdays=0&postorder=asc&highlight=m03&start=0

Pozdrawiam,

kzloty10
10-09-2006, 21:54
WITAM.
WłAśNIE DOłąCZYLIśMY DO GRONA MOJEGO MIEJSCA.
JEśLI KTOś BUDUJE W OKOLICACH OLSZTYNA LUB JUż WYBUDOWAł
PROSZę O KONTAKT.
POZDRAWIAM.

ttmm
02-10-2006, 14:32
Witam, szukam osob ktore buduja wg tego projektu. Jest kilka wariantow, ktory Waszym zdaniem jest najlepszy? Mnie bardzo sie podoba Wariant I etap I

http://www.projekty.murator.pl/projekt?IdProjektu=320&IdKolekcji=

ttmm
02-10-2006, 16:56
i jeszcze ten projekt mnie interesuje http://www.domek.net.pl/mur_prosty_z_garazem/mur_prosty_front.htm ktos buduje wg tego projektu?

ArturC
18-10-2006, 14:32
M03-czy ktoś to zbudował, buduje??macie już jakieś wstępne koszty, na stronie określają koszty na 132 tyś(surowy zamknięty). możliwe to?? a może da się taniej??proszę o info.

nikoa
03-06-2007, 23:35
Witam. Ja jeszcze nie mam nawet działki, ale co do projektu, to prawdopodobnie będzie właśnie Moje miejsce. Ze względów na maksymalne cięcie kosztów nie decyduję się na piwnicę, ani balkoniki, a ilość kominów muszę zmniejszyć do jednego, a nie trzech jak w tym projekcie. Pozdrawiam i powodzenia.

fmj
05-06-2007, 16:24
Witam, i jak tam budowa? Mi też bardzo się podoba ten domek "Moje miejsce" (M03) Muratora. Czy rozpracowaliście koszty budowy i jakie zmiany polececie. Zależy mi na tanim domku o obliczu polskiej wsi. Dzięki

ChatkaPuchatka
04-07-2007, 19:53
Witam wszystkich budujacych Moje Miejsce i tych marzacych o wlasnym domu.

Forum odkrylam dopiero kilka dni temu i jaka szkoda, ze tak pozno! Budowa mojego MM etap II (z garazem, tarasem i poddaszem mieszkalnym) ruszyla juz dwa miesiace temu.

Bardzo ucieszyly mnie zdjecia gniazdka 4 ptaszkow. Dom jest uroczy ii mam nadzieje, ze dobrze Wam sie w nim mieszka.

Moje wlasne MM II buduje troche na odleglosc i budowa zarzadza moja energiczna mama, ktora nie ma dostepu do internetu. W jej imieniu postaram sie wtracic moje male co-nieco w miare postepu budowy.
Poki co budowa posuwa sie do przodu mimo deszczu i codziennego babrania w glinie. Nie obywa sie bez niespodzianek. Najwieksza zmora sa wciaz rosnace koszty.
Ostatnie wyliczenia:
Fundamenty ok 21 tys (w tym 3 tys za sama robocizne)
Bryla domu i stropy ok 70 (robocizna 17 tys)

Mam juz wycene robocizny dachu (ok 11 tys). Wiezba dachowa to nastepne 11 tys. Wybralismy dachowke IBF ze wzgledu na atrakcyjna cene w porownaniu z ceramiczna, ale rowniez dlatego, ze po prostu bardzo podobala nam sie na innych okolicznych budynkach.

Dziekuje wszystkim forumowiczom za dzieleniem sie doswiadczeniami z budowy. Podzielam wiele opinii, ze projekt zawiera bledy w oszacowaniu ilosci materialow. O jakze przydalaby sie na stronach Muratora lista sprostowan i korekty projektow!!!

Chcialabym podzielic sie zdjeciami, ale mam tylko kilka i to z poczatkow budowy. Nie wiem jeszcze czy wyjdzie mi wklejenie fotek, ale sprobuje nastepnym razem.

To na tyle na pierwszy wystep na forum.

Pozdrowienia

ChatkaP

jaco69
17-05-2008, 14:18
czy ktoś budował M 03 (moje miejsce) w województwie lubuskim? interesują mnie koszty i ewentualnie zmiany

marcin_z
24-08-2008, 22:08
Witam,
Właśnie zaczęliśmy z męzem załatwiać wszystkie papiery na budowę. Projekt oczywiście już wybrany "moje miejsce" :-)) fajowy domek. Czy już nikt nie buduje ??? czekam na posty i dyskusję :-))

marcin_z
24-08-2008, 22:10
chodzi mi oczywiście o tych którzy budują dom " moje miiejsce". Nie bardzo jeszcze kumam jak sie tu poruszać więc wybaczcie mi moi mili za drobne potknięcia, ael się uczę.

ave!
24-08-2008, 22:11
http://forum.muratordom.pl/projekt-moje-miejsce,t62954.htm?highlight=projekt
:D

negundo66
08-10-2008, 22:42
Na wiosnę prawdopodbnie rozpocznę budowę tego domu i chętnie skorzystałbym z doświadczeń tych z Was , którzy już go zbudowali (lub budują). Diękuję

Prince
09-10-2008, 08:44
Wątek dla tego projektu już jest. :)

Zapraszam tutaj:

http://forum.muratordom.pl/projekt-moje-miejsce,t62954.htm

negundo66
09-10-2008, 19:09
Dziękuję, lecz wpisując hasło do wyszukiwarki nic nie znalazłem.

RafałA
02-02-2010, 23:42
Witam!
Czy ktoś buduje Moje miejsce w okolicach Zielonej Góry bądź w województwach: lubuskim lub dolnośląskim????

Bardzo podoba mi się ten projekt i chcielibyśmy obejrzeć ten domek (jeśli to oczywiście możliwe) lub wymienić się spostrzeżeniami na temat Mojego miejsca!

Pozdrawiam!!! :roll: [/b]

marcin kubiak
22-03-2010, 22:13
witam czy ktos buduje EM03a Moje Miejsce[b] 8) .Przymierzam sie do tego projektu i cenna dla mnie bedzie kazda wskazowka i informacja.

aniutek1983
08-11-2010, 14:07
My budujemy:) Jesteśmy na etapie fundamentów. Robimy wersję lustrzaną, z wiatą i garażem przylepionym do bryły budynku.