PDA

Zobacz pełną wersję : jaki możecie polecić zasobnik CW do kotła na eko-groszek?



pawelurb
15-12-2005, 20:46
pyt. jak w temacie , jakiej firmy , lub jakimi właściwościami powinien się charakteryzować zasobnik ciepłej wody użytkowej , który będzie dobrze współpracował z kotłem na eko-groszek? mam zamiar cały rok grzać tym wodę ciepłą i jestem teraz na etapie wyboru zasobnika.

jacekaqua
15-12-2005, 21:49
pyt. jak w temacie , jakiej firmy , lub jakimi właściwościami powinien się charakteryzować zasobnik ciepłej wody użytkowej , który będzie dobrze współpracował z kotłem na eko-groszek? mam zamiar cały rok grzać tym wodę ciepłą i jestem teraz na etapie wyboru zasobnika.
polecam elektromet 250l bedziesz zadowolony, montuje je klientom

pawelurb
16-12-2005, 10:33
a powiedzcie mi czy się różnią te zasobniki, bo przeglądając strony producentów widziałem że mają takie "ładniejsze" za około 1,5-2 tyś zł. i takie "brzydsze" za około 400 500 zł. stalowe , zaizolowane poliuretanem , czy czymś takim, czy różnią sie one czymś tak istotnym że jest aż taka ogromna różnica w cenie?

mark1oc
16-12-2005, 20:45
roznia sie przewaznie wezownicami [w drozszych jest spiralna]wygladem zewnetrznym[drozsze maja blache sa stojace maja anode tytanowa]
ja polecam dwuplaszczowy w blasze [jezeli ma byc kotlownia ladna]z anoda magnezowa i poziomy [mozna go wyzej zamontowac niz kociol i obok niego bedzie w tedy pracowal nawet grafitacyjnie [jezeli zachowamy przekroje i spadki rur] poj. to zalezy od ciebie mysle ze 140l bedzie dobrze firma galmet