PDA

Zobacz pełną wersję : projekt MILENA pracownia DOM NA PIĄTKĘ



draazeka
19-12-2005, 14:32
Witam, na wiosnę 2006 chciałaby zacząć budowe i zakochałam się w projekcie MILENA, chciałabym poznać wasze opienie bo ja nie widzę żadnych minusów tego domku, może mam na oczach klapki. Co prawda mam zamiar dokonać drobnych zmian, ale ogólnie jest OK.
http://www.domna5.pl/index.php?opcja=details&id=10&nazwa_projektu=MILENA
Zaznaczam że interesuje mnie wersja projektu z podwójnym garażem, którego nie ma stronie, ale kontaktowałam się z projetantem i dostałam na maila taką właśnie wersję.

A może jest ktoś kto buduje ten domek?? chętnie zobaczyłabym jak wygląda w realu.

pozdrawiam i czekam na opinie

beetty1
04-02-2006, 20:08
cześć, ja mam upatrzony projekt tego domku już od ponad pół roku. Na razie czekamy na wstępne warunki zagospodarowania, więc droga jeszcze długa do realizacji. Zobacz na moją stronę:

http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=42525&highlight=milena

odezwij się, napisz czy kupiłaś już projekt, jakich chcesz dokonać zmian, bo ja chciałabym dokonać więcej zmian i nie wiem czy dostałabym na to zgodę - wszystko jest opisane na tej stronie. Czekam na odpowiedź !
Beata

jancur
30-09-2012, 10:45
Witam!

Chcielibyśmy nawiązać kontakt z osobami budującymi lub chcącymi wybudować dom wg projektu "Milena" z pracowni Dom na 5tkę!.

My kupiliśmy już projekt, aktualnie jesteśmy na etapie załatwiania wszelkich formalności. W międzyczasie przeszukaliśmy sieć w poszukiwaniu osób budujących ten domek, ale nie znaleźliśmy nikogo, co trochę nas dziwi biorąc pod uwagę niewygórowaną cenę oraz funkcjonalność domu.

Serdecznie prosimy o kontakt.

Pozdrawiamy, Janek i Karolina!!

Elfir
30-09-2012, 13:24
jancur - użyj wyższukiwarki! poszukaj odpowiedzi.
Przecież tutaj na forum jest już watek z osobami, które budują ten projekt.
Zagadaj z nimi. Nie ma ich niestety zbyt dużo.
Przenosze temat.

jancur
07-10-2012, 19:59
Witamy ponownie.

Temat o budujących Milenę jest mocno przedawniony, bo aż z 2005-6 roku w dodatku osoby z którymi udało mi się nawiązać kontakt byli zmuszeni do zmiany projektu.

Dalej czekamy na osoby chcące/budujące ten domek. W międzyczasie załatwiamy dalej dokumenty i startujemy z fotoblogiem z budowy. Postaramy się dzielić postępami, radościami oraz miejmy nadzieje że z jak najmniejszą ilością smutków i niepowodzeń. Mamy dużo zapału, optymizmu i niezwykle silną motywację do budowy tego domu.

Pozdrawiamy !!