PDA

Zobacz pełną wersję : Ceramika z Plecewic czy z Kozłowic



AxLe
19-12-2005, 18:18
Pytanie j.w. Jeżeli możecie podpowiedzieć która lepsza to poproszę.

19-12-2005, 18:20
Ja już kilka razy pisałam, że na Plecewicach się bardzo zawiodłam :evil: . Nie mam doświadczeń z Kozłowicami

długi
19-12-2005, 20:57
Kozłowice jak najbardziej O.K. choć droższe od Plecewic. Plecewice kompletne szambo z każdej palety 30% do wyrzucenia (musiałem dokupić trochę 12-ki i 9-ki. Maxy tak się nie rozsypują ale zwróć uwagę jakie są "równe" .Kompletna masakra. W sumie mimowyższej ceny bardziej opłacają się Kozłowice. Mniej odpadów i mniej problemów przy tynkowaniu.

20-12-2005, 08:11
Kozłowice jak najbardziej O.K. choć droższe od Plecewic. Plecewice kompletne szambo z każdej palety 30% do wyrzucenia (musiałem dokupić trochę 12-ki i 9-ki. Maxy tak się nie rozsypują ale zwróć uwagę jakie są "równe" .Kompletna masakra. W sumie mimowyższej ceny bardziej opłacają się Kozłowice. Mniej odpadów i mniej problemów przy tynkowaniu.
Równe jak :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:, posklejane i źle wypalone . Super towar :evil: .
Mam chałupę z PTH a chciałam z tradycyjnej ceramiki - taki jest efekt finalny.

pawelurb
20-12-2005, 08:44
budowałem z Kozłowic i zarówno ja jak i budowlańcy byli zadowoleni , odpadów prawie wcale, pustaki w miarę równe, i wytrzymałe , ogólnie jestem zadowolony i polecam. Nie polecam tylko ich za długo trzymać ,ani zimować na budowie bo się robi nieciekawie, znajomy tak zrobił i miał odpadów 40 % , popękane i pokruszone, moje były wyprodukowane w kwietniu a w lipcu już były na ścianie i nic się im nie stało. Jak narazie jestem zadowolony z wyboru.

mmmad
20-12-2005, 09:17
Kozłowice jak najbardziej O.K. choć droższe od Plecewic. Plecewice kompletne szambo z każdej palety 30% do wyrzucenia (musiałem dokupić trochę 12-ki i 9-ki. Maxy tak się nie rozsypują ale zwróć uwagę jakie są "równe" .Kompletna masakra. W sumie mimowyższej ceny bardziej opłacają się Kozłowice. Mniej odpadów i mniej problemów przy tynkowaniu.

U mnie tez duzo odpadow z Plecewic. Moze nie az 30%, ale w efekcie mam kilka metrow podjazdu juz podsypanego gruzem. Inna sprawa, ze murarze niezbyt oszczedzali material...
Reklamowalem towar (kilka razy), w zamian dostalem jedna palete Maxa.

Aśka
20-12-2005, 13:28
Budowałam z Kozłowic. Wykonawcy chwalili. Odpadów i uszkodzeń bardzo niewiele. Znam jeszcze 2 osoby, które wybrały Kozłowice. A co do cen - mi dali dobry rabat :D

FREDY
20-12-2005, 21:20
Kozłowice są super - polecam także Krotoszyn :wink:

AxLe
21-12-2005, 20:48
7:0 To jak Polska - Haiti na MŚ w 1974r. Dzięki biorę Kozłowice.