PDA

Zobacz pełną wersję : Może ktoś wie jak kleić parkiet do ściany??



Betka
19-12-2005, 22:54
Zadałam to pytanie we wnętrzach, ale potrzebuje w miare szybko coś zrobić z tym parkietem.
Mam mały problem. Czy parkiet do ściany klei się w taki sam sposób jak do podłogi Wykonawca zrobił to dziwnym sposobem. Skleił najpierw na pióro wpust i zrobił taką jakby deskę i dopiero wtedy przykleił do ściany. Deska zapracowała i wypaczyła się u góry. Teraz nie wiem jak to naprawić.
Moim zdaniem powinien przykleić do ściany tak jak do podłogi (deszczółkę do deszczółki) tylko jakimś super klejem (szybkoschnącym) i wtedy byłoby ok. A pióro wpust zostawić nie klejone.
Jakie jest Wasze zdanie??

Janussz
19-12-2005, 23:07
:lol: :lol: :lol:
Sorki, Ty masz problem, a dla mnie przypomniał się fortepian na ścianie i węgiel w kredensie :lol: .

oskar0259
19-12-2005, 23:15
Niestety, nie potrafię ci pomóc (choć sam własnoręcznie całkiem nieżle ułozyłem większość parkietu w domu).
Mam tylko pytanie: po co (kleić parkiet do ściany)?

Betka
20-12-2005, 00:17
Dla mnie deska to deska. Chodziło o strukture kokosu, a kokos sprowadzany jest jako parkiet i dostępny w castoramie. Kokos mam w projekcie. :D
"Węgiel w kredensie" to chyba nie jest najlepsze porównanie, bo gdybym napisała słowo "deska" lub "boazeria" byłoby ok. Jak napisałam parkiet to jest problem. :roll:
W sumie po to są instrukcje obsługi co by każdy mógł poczytać i dowiedzieć się jak daną rzecz użytkować. :lol:

bigmario4
20-12-2005, 06:45
Są parkiety składające sie z małych kawałków i wtedy mają pod spodem siatke która je dodatkowo spaja,może to jest wyjście?