PDA

Zobacz pełną wersję : polecam dobra ekipe dla budujących w wawie



71kkk
20-12-2005, 11:38
witam wszystkich w potrzebie- moge polecic dobra ekipe budowlana Stanislawa Teski tel 0602 472 968; buduje dobrze, ceny umiarkowane- za moj dom 300m pow uzytkowej wiaz 46 000 / stan surowy zamkn bez dachu i mat//. Ale najwazniejsze ze nie klamie, nie sciemnia i nie opowiada bajek tylko robi i trzyma sie terminow. Oczywisccie nie jest idealny, ale ew wpadki sa w granicach normy, przy dobrym kierowniku budowy da rade wytrzymac. Poza tym to uczciwy czlowiek, buduje na Bialolece i Choszczowce od lat - wiec mozna przyjechac i obejrzec robote.
No to tyle tych peanów, pozdro dla wszystkich budujacych z bialej leki, kkk :evil:

Piotrusiek
20-12-2005, 18:35
Ja może peanów nie dopiszę, ponieważ dopiero dałem projekt do wyceny p. Tesce, ale przyznam że, podczas rozmowy zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. No i czekam na wycenę - powinienem ja otrzymać lada dzień, zobaczymy jak to będzie z kosztami. A namiar miałem oczywiście z forum :D
Pozdrawiam
Piotr

qmoter
17-01-2006, 22:34
Ja może peanów nie dopiszę, ponieważ dopiero dałem projekt do wyceny p. Tesce, ale przyznam że, podczas rozmowy zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. No i czekam na wycenę - powinienem ja otrzymać lada dzień, zobaczymy jak to będzie z kosztami. A namiar miałem oczywiście z forum :D
Pozdrawiam
Piotr
Piotrusiek,

jak poszło z p. Teska?
dogadaliście się?

71kkk
17-01-2006, 22:52
piotrusek, no wlasnie- jak negocjacje? daj znak ze zyjesz?

Piotrusiek
18-01-2006, 22:17
jak poszło z p. Teska?
dogadaliście się?

Hmm, p. Teska gdy zadzwoniłem z zapytaniem o wycenę obiecał oddzwonić następnego dnia i... nie oddzwonił niestety.

Piotrusiek
18-01-2006, 22:20
piotrusek, no wlasnie- jak negocjacje? daj znak ze zyjesz?

Żyję, żyję tylko ganiam za papierkami - w poniedziałek złożę komplet do pozwolenia na budowę.
Jestem już po rozmowach z finalistami, decyzję podjąłem na 99proc, prawdopodbnie jutro ostateczna decyzja i informacja dla wykonawcy 8)
Pzdr

71kkk
18-01-2006, 23:36
nie zrwazaj sie do tego teski, no tacy oni som, facet jest w porzadku, podjedz na budowe i popatrz mu w oczy i pogadaj,

ewa i aleksander
19-01-2006, 11:55
Teska tak robi.Ma zadzwonic i zamiast dzwonic to sie zjawia po paru dniach.Ale jak juz sie zjawi z ekipa to robia szybko i dobrze.Warto z nimi budowac.

Piotrusiek
19-01-2006, 12:53
Teraz już raczej po zawodach, wykonawca został wybrany, chociaz jeszcze o tym nie wie :wink: Miałem z czego wybierać, oddałem 12 kopii projektu (wszystkie ekipy polecane na forum lub przez znajomych, nikogo z przypadku) , otrzymałem 7 wycen, odrzuciłem najtańsze i najdroższe, pozostały 3 ekipy i to był chyba najtrudniejszy etap rekrutacji, na szczęscie mam to już za sobą.
Pozdrawiam
Piotr

Pera
09-02-2006, 21:48
Teraz już raczej po zawodach, wykonawca został wybrany, chociaz jeszcze o tym nie wie :wink: Miałem z czego wybierać, oddałem 12 kopii projektu (wszystkie ekipy polecane na forum lub przez znajomych, nikogo z przypadku) , otrzymałem 7 wycen, odrzuciłem najtańsze i najdroższe, pozostały 3 ekipy i to był chyba najtrudniejszy etap rekrutacji, na szczęscie mam to już za sobą.
Pozdrawiam
Piotr

Witam!
Znalazlem Twoj post na Forum i pozazdroscilem selekcji ekipy. Ja wlasnie jestem na etapie szukania i bylbym baaaardzo wdzieczny za namiary na dobre ekipy, ktore przeszly przez Twoja selekcje.
Dzieki z gory :) !

chmielma
10-02-2006, 10:04
Teraz już raczej po zawodach, wykonawca został wybrany, chociaz jeszcze o tym nie wie :wink: Miałem z czego wybierać, oddałem 12 kopii projektu (wszystkie ekipy polecane na forum lub przez znajomych, nikogo z przypadku) , otrzymałem 7 wycen, odrzuciłem najtańsze i najdroższe, pozostały 3 ekipy i to był chyba najtrudniejszy etap rekrutacji, na szczęscie mam to już za sobą.
Pozdrawiam
Piotr

Witam!
Znalazlem Twoj post na Forum i pozazdroscilem selekcji ekipy. Ja wlasnie jestem na etapie szukania i bylbym baaaardzo wdzieczny za namiary na dobre ekipy, ktore przeszly przez Twoja selekcje.
Dzieki z gory :) !

Piotrusiek, ja też się dołączam do prośby Pera - ja dopiero zaczynam rekrutację :)

Piotrusiek
10-02-2006, 10:08
Ok, za chwilkę podeślę na priv namiary. Od razu uprzedzam, ze są to jedynie zebrane z różnych wątków polecane i wypróbowane ekipy przez innych forumowiczów po wstępnej selekcji na podstawie pierwszej rozmowy telefonicznej. Dalsza selekcja naeży już do Was :wink:
Pozdrawiam
Piotr

iwona_b
10-02-2006, 11:51
czy ja też mogę się dołączyć do listy chętnych na namiary ekip???


Pozdrawiam,

Iwona

Piotrusiek
10-02-2006, 14:20
czy ja też mogę się dołączyć do listy chętnych na namiary ekip???


Pozdrawiam,

Iwona

Już ślę priva.

qmoter
10-02-2006, 14:47
czy ja też mogę się dołączyć do listy chętnych na namiary ekip???


Pozdrawiam,

Iwona

Już ślę priva.

i ja też poproszę...

myszkin
10-02-2006, 16:51
Ja też ja też poprosze namiary na te ekipy

iwona_b
11-02-2006, 07:53
Dziekuję, już dostałam.


Pozdrawiam,

Iwona

scs
11-02-2006, 19:16
A to interesujace,wszyscy chca ekipe która jeszcze nie zaczeła:)
napewno tez wszyscy beda chcieli zaczac na wiosnę??:-)

Ewik_1
12-02-2006, 21:34
Witam,

czy też mogę otrzymać dane o ekipach?
Nie buduję jeszcze tej wiosny, ale juz chciałabym wybrać ekipę na przyszłość.

Pozdrawiam

iwona_b
13-02-2006, 08:31
SCS: ekipy, do których chcemy namiary są polecone przez Forumowiczów, czyli osoby, które już z nimi budowały. Piotrusiek po prostu zebrał dane tych ekip i nam je wysłał. Więc to nie jest tak, że te ekipy nikomu z forum jeszcze nie budowały. :)

Pozdrawiam,

Iwona

yenniffer
17-02-2006, 09:58
ja też poproszę namiary na ekipy, które przeszły selekcję. z góry dziękuję.

TEWEL
17-02-2006, 11:24
Witam nie wiem, czy się ta informacja przyda, ale mam namiary na dobrego instalatora klimatyzacji i wentylacji w Warszawie. Robił u mnie w firmie centralną klimatyzację. Solidna i fachowa ekipa. Mam nadzieję, że założy mi również w niedalekiej przyszłości rekuperator w domu. Myślę, że się nie obrazi jak podam jego namiary p. Zenowicz kom. 602292820
Pozdrawiam

scs
20-02-2006, 22:12
Ja polecam Pana Jana jesli ktos jeszcze szuka wykonawcy.
Budował u mnie,jestem zadowolona.
kontakt;
0 603 360 807