PDA

Zobacz pełną wersję : Użytkownicy Vaillant VUI Aquaplus



woki
21-12-2005, 16:05
Witam Forumowiczów!

Zwracam się z prośbą do użytkowników pieca 2f. Vaillanta Aquaplus z zasobnikiem 20 l. o opinie : jak " z natury " spisuje się ten piec ? Czy jesteście zadowoleni , czy faktycznie jest taki super jak piszą w folderach ? Czy ma taką wydajność c.w.u ?
Podobno sprzedaje się " jak ciepłe bułeczki " ( tak na forum wyczytałem)
a więc mam nadzieję że podzielicie się swoimi wrażeniami , sugestiami i opiniami . Nie ukrywam że sam stoję przed wyborem pieca i bardzo były by mi pomocne .
Pozdrawiam :-)

Wojtek R
22-12-2005, 08:53
doklejam się do pytania tym bardziej , że już zamówiełem :D

jacekaqua
22-12-2005, 20:19
montowałem go kilka razy gdzie nie było możliwości zastosowania zasobnika większego,opinia klientów jest pozytywna.jest to pośredni środek pomiedzy 2-fukc. a kotłem z zasobnikiem,coś co wypelnia luke

Wojtek R
23-12-2005, 07:07
montowałem go kilka razy gdzie nie było możliwości zastosowania zasobnika większego,opinia klientów jest pozytywna.jest to pośredni środek pomiedzy 2-fukc. a kotłem z zasobnikiem,coś co wypelnia luke


no Ok ale np. tak jak nie nie chcę go montować bo nie mam mijesca tylko patrząc na wydatek c.w.u nie wiem czy jest sensowne grzanie beczki 160l , jak ludzie mający ten kociołek oceniają go pod kątem c.w.u czy faktycznie się sprawdza