PDA

Zobacz pełną wersję : projekt GAMMA pracownia HORYZONT



dreza
17-01-2003, 19:51
Witam,
Przymierzam sie do projektu Gamma z Horyzontu
Czy ktos zna, moze buduje?
Chetnie poznam wszelkie opinie
Pozdrowienia
Dreza

Bartt
17-01-2003, 22:17
Cześć Dreza, jak już pewnie poczytałaś niżej jest nas kilka osób, ale każdy ma inny projekt. Ja wybrałem Amelię, która okazała się na razie tylko zarysem koncepcji bez wyliczeń, więc będę ją chyba musiał zamówić jako projekt indywidualny. Najpierw jednak muszę dograć kupno działki, więc nic konkretnego ci nie powiem. Zamieść gdzieś projekt na necie to skomentujemy. Jeśli czegoś się dowiesz pisz koniecznie. Pozdrawiam Bartek

dreza
17-01-2003, 22:53
Bartek,
dziekuje za odpowiedz
liczylam, ze moze jednak ktos juz budowal Gamme i sie czegos dowiem, zwlaszcza, ze o projektach z Horyzontu roznie tu ludzie pisza
pozdrawiam
Dreza

domgamma
15-08-2006, 18:08
Czy ktos buduje dom GAMMA ? (prac Horyzont ) Architekt Tomasz Arendalski

domgamma
15-08-2006, 18:21
Dom Gamma mam postawiony w stanie surowym zamknietym. Jest w projekcie kilka pulapek , ktore mozna stosunkowo latwo ominac . Poza tym sam projekt jest dla mnie i mojej rodziny nadal idealnie dopasowany i nie zamienil bym go na zaden inny. Buduje gamma z garazem i poprzez poszerzenie budynku o 60 cm uzyskalismy garaz 2 stanowiskowy oraz poprawienie symetrii budynku. Poza tym odradzam wszelkie inne zmiany w bryle budynku- jest idealna.

matf
15-10-2006, 00:25
Witajcie.
Zakupiłem właśnie projekt o nazwie Gamma i załatwiam pozwolenia. No i usilnie poszukuję kogoś kto taki projekt buduje lub budował. Jesli ktoś coś wie, budował, budoje, ma zamiar to prosze o maila. [email protected]

Pozdrawiam,
rafal

acca5
29-08-2008, 22:24
Siostra myśli o wybudowaniu tego domku może ktoś widział lub dysponuje fotką na żywca , a nie z wizualizacji?

TheMoon
27-10-2008, 13:34
Witam,

Znam namiar na ładne zdjęcia tego domku.

Zapraszam na P.W. lub e-mail
[email protected]