PDA

Zobacz pełną wersję : POLECAM! Kraków i okolice



NatkaB
22-12-2005, 21:45
Polecam firmę MULTIMAR z Wieliczki. Kilkakrotnie korzystałam z ich usług (robili mi ogrodzenie i inne prace wykończeniowe) - bardzo solidni wykonawcy i niezwykle punktualni (bardzo rzadka cecha u fachowców)

aga_kraków
23-12-2005, 04:51
Natka, byłabym zainteresowana, tym bardziej, że buduję w okolicy
czym się zajmują oprócz ogrodzeń?
Możesz mi przesłać namiary i przykładowe ceny?
dzięki z góry.

NatkaB
23-12-2005, 07:45
Natka, byłabym zainteresowana, tym bardziej, że buduję w okolicy
czym się zajmują oprócz ogrodzeń?
Możesz mi przesłać namiary i przykładowe ceny?
dzięki z góry.
montują różnego rodzaju rolety, zaluzje, robią prace wykończeniowe (np. malowanie, flizowanie). Zerknij na ich stronę internetową www.multimar.pl Przykładowo za zrobienie ok. 50 metrów ogrodzenia wzięli niecale 3 tyś (robocizna, brutto)

aga_kraków
24-12-2005, 04:25
Dzięki. Zerknę.
Wesołych Świąt !

pawelts
15-11-2007, 19:15
Polecam firme remtal z krakowa, bardzo solidna i rzetelna zajmuje sie :
instalacja instalacji elektrycznej
flizowaniem
malowaniem tapteowaniem
miałem przyjemnosc byc ich klientem i jestem bardzo zadowolony namiar to : kom do szefa :) 691263325 pozdrawiam ....jestem na etapie wykonczenia ogrodu polecacie kogos?:) pozdrawiam

zawiedziona66
22-01-2009, 13:56
Na dzień dzisiejszy sprawdzone u innych i wybrane do budowy mojego domu są dwie firmy godne polecenia. Firma El-Tech nr.tel 663 200 079 automatyka przemysłowa,alarmy instalacje elektryczne ,praktycznie wszystko dla domu z tej dziedziny i Firma budowlana od a-z Gęgotek Nr tel 605603991.Można z nimi uzgadnić wszystko,solidni,uczciwi,słowni i przystępni cenowo.Widziałam ich pracę w kilku domach i polecam szczerze.Ja natomiast poszukuję kogoś do zrobienia dość skomplikowanego lecz solidnego ogrodzenia i nie mogę znaleść.Paprochów tzw nie chcę bo tacy to mi się dwukrotnie pojawili.Proszę o namiary.