PDA

Zobacz pełną wersję : czas podłączenia przyłącza elektrycznego



18-01-2003, 11:46
jaki czas ma zakład energetyczny na podłączenie instalacji do działki, za przyłącze zapłaciłem im już 28.02.2002 a do tej pory nic sie nie dzieje co mam robić?

18-01-2003, 13:43
Masz przecież umowę,a tam jest termin,

jpawl
22-01-2003, 08:17
A w umowie zapewne wpis, że RE zobowiązuje się do wykonania przyłącza w terminie "nie wcześniej niż ....". W moim przypadku było III kwartał 2003 czyli 18 miesięcy od zawarcia umowy :smile:
Nie chcę straszyć, ale przypadki chodzą po ludziach... (po mnie przeszły, przyłącze zafundowałem sobie sam).

Joy1
28-02-2003, 17:22
Stary, ja mogę zrozumieć energetykę. Zakładając, że przyłącze masz mieć wykonane kablowo, to powiedz mi w jaki sposób wykonawca przyłącza ma to zrobić, skoro mamy zimę i na zewnątrz jest -10stopni. Jestem przekonany, że jak ziemia (czyli teraz skała)puści to przyjedzie do ciebie ekipa montażowa i zrobi to przyłącze w (być może) jeden dzień. Bądź dobrej myśli i czekaj odwilży. Pozdrawiam.

Joy1
01-03-2003, 11:26
Sorry. Tak to jest, jak się niezbyt dokładnie czyta daty. Faktycznie. Biorąc pod uwagę, że mamy 2003r.to przyłącze już dawno powinno być wykonane.Ja dochodził bym przyczyn we właściwym Rejonie Energetycznym.Swoją drogą być, może są jakieś problemy z błędną dokumentacją. Jednak gdy przyjeli do realizacji to automatem podwiązali się pod temat. Rok realizacji przyłącza to przegięcie!