PDA

Zobacz pełną wersję : Malwa 488 - Projekty Gotowe. Krytyk poszukiwany !



Jagienka7
27-12-2005, 14:55
Witajcie,

Właśnie przejrzałam wszystkie 53 strony forum i rece mi opadły ... :cry:
Czy nie ma choc jednej osoby, ktora zna/budowała Malwe 488 ??
http://www.projektygotowe.pl/projekt/2us/

Jestem na etapie zmian w tym projekcie i bardzo interesują mnie wszyskie uwagi w tym temacie.

Bede wdzięczna za opinie i krytyke :).

Pozdrawiam

Jagienka
:D

stastny
28-12-2005, 08:04
Witam
Co do parteru"
-karygodnie mała sień, wiatrołap czy jak tam to zwał. I moim zdaniem wcale nie ratuje sytuacji szafa w hallu
-słup w pokoju dziennym, pokazuje to co nie widoczne czyli to, że powierzchnia od słupa w głąb domu do schodów to tak naprawdę komunikacja. Jesli by się dało dązyłbym dowywalenia słupa za wszelką cenę...
Poddasze i wogóle
-ten projekt ma schody usytuowane w samym środku domu co sprawia, że (dobrze to widac na poddaszu właśnie) trzeba je obchodzic dookoła, a przez to sporo powierzchni zostaje stracone na komunikacje
-dwa balkony z czego jeden do dyskusji

Ogólnie projekt wydaje mi się deczko chaotyczny, a momentami potraktowany w sposób siłowy;-)

Pozdrawiam

Jagienka7
28-12-2005, 09:01
hej

Dzieki za opinie stastny. Gdzies Ty wpatrzył słup w salonie?? czy to przy schodach to jest slup? ja myslalam ze to podest, ktory prowadzi na schody....jestem zaskoczona tym słupem :o

Na gorze chcemy zrobic tylko jedna duza lazienke i trzy pokoje. Balkon ten duzy ma byc zlikwidowany.

Mały wiatrołap,ewentualnie mozna przesunac scianke z szafa chyba.

pozdrawiam i ide myslec nad projektem.

Jagna

Zuzza
28-12-2005, 14:31
Hej !

Uwielbiam krytykować ;-)

Projekt jest dziwny - to trzeba przyznać.

Jakoś dużo tych korytarzyków i drzw i wejsciowych -łowne wejscie 2 pary drzwi, w garażu dwie pary drzwi - malo to wygodne.

Kuchani niby duza, a nieustawna. Jak na poczatku dasz duzą lodówkę, przesuaniesz kuchenke, to juz blatu nie zostanie wolnego, a ta dolna cześć to jakby korytarz.

Może za dużo tych drzwi tarasowych?

Słup rzeczywsicie nieciekawy - stoi koło kanapy. A wszystko przez te dziwne schody...

Kominek na ścianie zewnetrznej - to trochę strata energii, zwłaszcza że od frontu nie zrobisz raczej kominka zewnetrznego...

szkoda straconego miejsca nad garazem -zawsze coś tam mozna urządzic - chociaż stryszek.

NA górze brakuje trochę okien na ścianie prawej -szkoda miejsca bez skosów na korytarz, a w skosach najgorszych pokoje...


Oj pozastanawiałabym się nad tym dokladnie :-)

Jagienka7
02-01-2006, 14:16
hej Zuzza :)

dzieki za opinie. wszystkie uwagi wzielismy pod uwage i poczynilismy "troche zmian" w projekcie :)


pozdrawiam serdecznie

Jagna