PDA

Zobacz pełną wersję : Dom z bali drewnianych



kobziątko
19-01-2003, 12:11
Kupilismy piękną działkę pod Szczecinem 7500 m2, z czego pod budowę przeznaczony jest teren 1500 m2 a reszta to działka leśna.
Myślimy o budowie domu wkomponowanego w otoczenie.Rozpatrujemy budowę domu z bali drewnianych.Szukamy osób, które mają takie domy / najlepiej w okolicach Szczecina, bądż niedaleko / a także zbieramy opinie praktyczne oraz za i przeciw.
Co sądzicie o firmach: MAZURSKIE DOMY, MISONI, WASCO, HONKA?

Ryszard1
19-01-2003, 14:39
Mi udalo sie zrealizowac takie marzenie, takich osob jest wiecej.
Mozna poczytac na : wymiana doswiadczen -> domy z bali [5]
Tam lepiej popytac ...

winston
19-01-2003, 17:06
Mogę tylko dorzucić swoje dwa grosze w sprawie MISONI.
Gdy interesowałem się jeszcze tą technologią to zajrzałem do nich ponieważ pracuję w Łomiankach k/Wawy. Nawet dom w którym mają biuro nie wywarł na mnie wrażenia(myślę o zenętrznej elewacji). Szukałem dalej i w większości firm , które odwiedziłem bądź kontaktowałem się z nimi padało przeważnie zawsze jedno zdanie."Misoni mają czarne drzewo". Mówili, że sprowadzają je z Rosji i nie jest to drewienko najlepszej jakości. Jężeli chcesz to weżmę ulotki i cenniki szczegółowe i wyślę Ci pocztą polską.
Poza tym są bardzo drodzy.

kobziątko
19-01-2003, 23:33
Dzięki za info. To rzeczywiście kopalnia wiedzy. Katalog MISONI już mam. Szukam kogoś kto taki dom wybudował ale z korespondencją przeniosę sie na podany adres.
Dzięki