PDA

Zobacz pełną wersję : Fajna szeregówka ( ZDJĘCIE )



rafał ...
29-12-2005, 11:32
Budując dom w zabudownie szeregowej dobrze jest dogadać się z sąsiadami i ustalić kolor elewacji, drzwi itp. aby wszytko wyglądało ładnie.

Albo ... nie gadać z nikim i budować jak kto woli, efekt murowany !

http://www.gamber.pnet.ws/szerogowy.jpg

aha26
29-12-2005, 12:02
faktycznie fajna :D :wink:

rafał ...
30-12-2005, 09:30
Swoją drogą, dziwne że dostali pozwolenie na coś takiego ?!

30-12-2005, 09:59
:lol: :lol: :lol:
No co?Indywidualiści.

inwestor
30-12-2005, 10:29
Kurde o co chodzi ?? dachy wszystkie w tym samym kolorze - jeden tylko w odrobinę ciemniejszym odcieniu , elewacje identyczne tylko ten z lewej jeszcze nie otynkował, wysokość prawie taka sama. Nawet lukarny w tych samych rozmiarach i kształcie. Domki ciekawe urozmaicone a nie jak w jakimś wojsku. Ludziska kochane czy wszyscy musza chodzić w jednakowych portkach ?? Na pokazanej fotografi jest całkiem całkiem widziałem naprwdę nieciekawe przypadki gdzie każdy miał dach w innym kolorze, jeden domek stał w poprzek do innych itp.
Pozdrawiam

mario_pab
30-12-2005, 11:03
Kurde o co chodzi ?? dachy wszystkie w tym samym kolorze - jeden tylko w odrobinę ciemniejszym odcieniu , elewacje identyczne tylko ten z lewej jeszcze nie otynkował, wysokość prawie taka sama. Nawet lukarny w tych samych rozmiarach i kształcie. Domki ciekawe urozmaicone a nie jak w jakimś wojsku. Ludziska kochane czy wszyscy musza chodzić w jednakowych portkach ?? Na pokazanej fotografi jest całkiem całkiem widziałem naprwdę nieciekawe przypadki gdzie każdy miał dach w innym kolorze, jeden domek stał w poprzek do innych itp.
Pozdrawiam

Mnie się jednak taki dziwoląg nie podoba. Gdyby te domy były wolnostojące i usytuowane w jednej linii to byłoby w porządku. Nawet nieźle by to wyglądało, a tak wyszedł straszny pasztet. Szeregówka jednak zobowiązuje.

Pozdrawiam

Metal
30-12-2005, 11:17
Ano piękne to to nie jest, i fakt, że bywa gorzej - jak pisze inwestor - tego nie zmienia.

wbrat
30-12-2005, 11:23
No i jak na moj gust to dach z prawej ma zupelnie inny kolor niz pozostale.

inwestor
30-12-2005, 11:44
No i jak na moj gust to dach z prawej ma zupelnie inny kolor niz pozostale.
Toć przecież napisałem że ma odrobinę ciemniejszy odcień :wink:
Kochani jak na nasze warunki gdzie "każdy sobie rzepkę skrobie" jest nieźle. Nie podobają mi się wcale rzędy identycznych szeregówek - wygląda to w moim odczuciu jak jakieś tandetne amerykańskie osiedle tekturowców, obóz pracy lub koszary wojskowe.
Pozdrawiam

30-12-2005, 11:49
To może konkurs pt."Jakie wykończenie uzyska ostatni dom" ?
:lol:

Dr.opsik
30-12-2005, 13:08
Niw ygląda to na jakąś strasznie ciasną zabudowę (las, pole) więc ciekawe co skłoniło inwestorów , oprócz zapewne przepisów, do budowy w takiej ciasnocie?

Dominik!
31-12-2005, 09:22
A mnie te domy się podobają! :D

areq
31-12-2005, 14:56
Ten najwyższy to budynek szefa, reszta to żołnierze i dealerzy:):):)
Lub
Najwyższy ma tatko, pozostałe to zabezpieczenie dla dzieciaków:):)
A może to budynek jednorodzinny z modulowaną linią zabudowy????
serio...makabra!!!!!!!!!!! Ale trzeba przyznać ,ze lokalizacja fajowa!

YEYO
01-01-2006, 21:07
Ale trzeba przyznać ,ze lokalizacja fajowa!

??????????????????????????????????????????? Fajowa?
A ten kominek elektrociepłowni w tle ? No chyba, że wiatry w stronę budynków nie wieją :D

rafał ...
02-01-2006, 07:53
YEYO ... spostrzegawczy jesteś.

Wyprowadziłem się z tamtej okolicy ponad 10 lat temu więc pewnie wiele się zmieniło ale pamiętam, że jako dziecko bawiliśmy się na śniegu, który nie był biały lecz szary od sadzy z tego komina.