PDA

Zobacz pełną wersję : [SZUKAM] Hydraulik od instalacji, WROCŁAW



przemekk74
01-01-2006, 14:27
Witam
Szukam kogos z doswiadczeniem, sprawdzonego z cena normalna (okolice 100-120pln/punkt) do wykonania w szeregu instalacji ogrzewania, wodnej i sciekowej. Jezeli ktos ma dobre doswiadczenia to prosze o namiary
Pozdrowienia,
Przemek
([email protected])

przemekk74
01-01-2006, 22:21
sprawa pilna... mysle, ze realizacja bylaby za jakies 3 tygodnie albo nawet wczesniej

JACKIE P
08-01-2006, 23:09
mogę polecić wyjazdowego mojego sprawdzonego - wal na priva, podam namiary. Jesli chcesz oczywiście /Krotoszyn 80 km od Wrocka/

Grzesiek13
09-01-2006, 06:13
Umieść pytanie w dziale ogłoszeń.

RZETELNY INWESTOR
08-04-2011, 22:35
GALTERM hydraulika Piotr C. Pragnę przestrzec przed tym wykonawcą. Jest to człowiek bez doświadczenia posługujący się opiniami wyprowacowanymi przede wszystkim przez innego fachowca. podczas prac w moim domu uszkodził konstrukcję stropu TERIVA (obciął z premedytacją belkę konstrukcyjną) i włożył tam rurę kanalizacyjną. Instalacje wykonał nieprawidłowo i nie działała oraz nie chciał jej poprawić. Musiałem wzywać innego fachowca, który bez problemu naprawił po nim robotę i udowodnił kompletny brak wiedzy Pana Piotra C. z firmy GALTERM.
Jest to człowiek nieuczciwy i niepoważny!

1950
08-04-2011, 23:05
o czyżby konkurencja,
nieładnie,
5 postów i wszystkie takie same,

a_piot
23-01-2012, 05:07
Firma galterm jest wykonawca fachowym a p. Piotr.c osoba z ktora mozna sie dogadac,zna sie w temacie jak rowniez jesli jego wiedza jest niepelna stara sie ja uzupelnic,instalacja grzewcza ktora wykonal u nas w domu jest sprawna .

PMasek
12-07-2013, 16:40
Witam, jestem handlowcem jednej z dużych hurtowni instalacyjnych. Przypadkiem wpadłem na ten post. Pan RZETELNY INWESTOR, który nie podpisał się z imienia i nazwiska to w rzeczywistości osoba, o której jakiś czas temu krążyły od różnych Instalatorów historie na temat próby wyłudzeń prac zarówno instalatorskich jak i budowlanych (o pracach budowlanych słyszałem od niepotwierdzonych źródeł). Pan budował dom, brał zlecenia od różnych firm, a później nie chciał płacić za roboty i materiał, wmawiał źle wykonane prace, straszył sądami i próbował wyłudzać jeszcze dodatkowe zadośćuczynienia. Firmy porzucały prace w połowie. Nazwiska osoby nie pamiętam, ale z tego co wiem pracownicy firmy GALTERM również o nim wspominali, lecz wiem że się nie dali oszukać i pana RZETELNEGO INWESTORA to zabolało. Lecz nie oni jedyni o Nim wspominali. Ten rynek jest hermetyczny i ludzie dużo między sobą rozmawiają. Oszukał na pewno jedną z firm instalacyjnych, której nie chciał zapłacić. Jeśli chodzi tu w rzeczywistości o tą firmę Galterm o której myślę (a tak jest na 99%) to musiałem wtrącić się do postu, gdyż bardziej rzetelnej i uczciwej firmy nie znam. Ludzie fachowi, z dużą wiedzą, a przede wszystkim obdarzeni nietuzinkowym myśleniem na temat instalacji, trochę mącą w zakupach, ale tylko w dobrym tego słowa znaczeniu z korzyścią dla Klienta, robią ciekawe i oszczedne instalacje, płacą na czas, co dziś jest EWENEMENTEM. Klienci ich chwalą, zresztą sami ich polecamy. Lecz zabranie głosu nie było celem samym w sobie dla reklamowania GALTERMU ( zresztą tego ponoć nie trzeba robić :), a zwróceniem uwagi na bardzo ważną sprawę. Mianowicie są firmy nierzetelne, które oszukują i dużo się o tym mówi, lecz mało kiedy zwraca się uwagę na nieuczciwych inwestorów, przez których firmy mogą mieć duże problemy, szczególnie proceder ten nasilił się mocno w ostatnim roku. Wręcz jest to nagminne, dużo firm by zachować sobie ciągłość prac bierze zlecenia z góry niepewne, "śmierdzące" nieuczciwością inwestora by przetrwać w trudnych czasach.

1950
12-07-2013, 19:06
pitu, pitu,
panowie, trochę mniej nachalnej kryptoreklamy