PDA

Zobacz pełną wersję : DOLNOŚLĄSKIE - biała lista solidnych



Strony : 1 [2]

MarekTS
06-08-2017, 22:24
Waldemar Brzeziński z okolic Wrocławia jest niesłowny. Zwodził mnie 3 miesiące, żeby w końcu powiedzieć, że wygrał przetarg i u mnie dachu nie zrobi.
Unikajcie tego nierzetelnego dekarza.
Inna osoba została przez niego oszukana w ten sam sposób: http://forum.muratordom.pl/showthread.php?20386-DOLNO%C5%9AL%C4%84SKIE-czarna-lista-niesolidnych/page8

jak_to_mozliwe
06-08-2017, 22:41
Waldemar Brzeziński z okolic Wrocławia jest niesłowny. Zwodził mnie 3 miesiące, żeby w końcu powiedzieć, że wygrał przetarg i u mnie dachu nie zrobi.
Unikajcie tego nierzetelnego dekarza.
Inna osoba została przez niego oszukana w ten sam sposób: http://forum.muratordom.pl/showthread.php?20386-DOLNO%C5%9AL%C4%84SKIE-czarna-lista-niesolidnych/page8
Biała lista wykonawców, to lista polecanych - dodałeś post nie w tym wątku co trzeba. :)

bossman00
01-10-2017, 20:49
HYDRO-INSTAL Adam Radaszkiewicz
602 253 166, aradaszkiewicz /małpa/ epoczta.pl

zrobił mi całą instalacje CO i CP na gaz - domek jednorodzinny we Wrocławiu.
POLECAM.
taniutko nie jest, ale nie może być tanio jak musi być dobrze.

yaro137
07-11-2017, 09:19
Ja tu dodam Novis. Zakładali mi okna AdamS, rolety i bramy garażowe. Ciepły montaż maja świetnie opanowany. Kilka razy wołałem do drobnych poprawek typu gdzieś ramy jakiś wykonawca porysował a to elektryk rozprogramował rolety, czy duża witryna lekko siadła. Nie było żadnego problemu z dojazdem i terminami. Jak dla mnie świetna współpraca.
Posadzki na styropianie robiła firma Krzysztofa Oparowskiego. Szybko i sprawnie.

Pawel_Jagodno
23-07-2018, 21:28
Startujemy z budową

Domek jednorodzinny - lokalizacja Jagodno Wrocław ( pozwolenie już jest )
z tym startujemy do grubo przesadziłem bo NIE ma ekipy budowlanej a co gorsza nie wiem jak się do tego zabrać ( ale chęć nauki jest )

Byłbym bardzo wdzięczny za każdy telefon, kontakt do normalnej ekipy budowlanej - sprawdzonej

( jeśli ten wątek powinien się znaleźć w innym dziale to proszę o informacje )

pozdrawiam
Paweł
609-793-404

mku7i
23-07-2018, 22:14
Hej Paweł. Podaj maila to się odezwę.

r2r
04-10-2018, 10:21
mku7i jeśli możesz kogoś polecić, to jestem w podobnej sytuacji - wiosną chcę rozpocząć budowę domu na Muchoborze Wielkim we Wrocławiu.

pozdrawiam
Artur

michal_wro
07-10-2018, 20:16
Co do Wroclawia. Ostatnio miałem przyjemność być na budowie gdzie aż przyjemnie się ogladalo jak wszystko było niwelatorem rozmierzone, wydeskowane, powoli zagęszczane itp, a nie takie wariactwo jak u mnie. Gość jest że Strzelina, bardzo komunikatywny. Nie mam pojęcia jak cenowo wygląda.

Podaje numer:
605470907

r2r
08-10-2018, 14:19
Dziękuję. Już dzwonię :)

Dom przy Przyjemnej
11-12-2018, 20:33
.

Nikram
21-01-2019, 07:21
Witam Wszystkich forumowiczów,
Szukam obecnie ekipy budowlanej , kierownika budowy, równolegle architekt przygotowuje ostateczny projekt domu.
Będę bardzo wdzięczny za wszelkie rekomendacje.
Budowę planuje rozpocząć Wiosną 2020
Miejsce: Wrocław (Jagodno)

Pozdrawiam,
Nikram

e_gregor
21-01-2019, 07:37
Może ktoś polecić niedrogiego i bezproblemowego elektryka i kominiarza do odbioru we wschodnich okolicach Wrocławia lub w Oleśnicy?

libra100
17-04-2019, 07:04
Też nie na temat, jak poprzednicy, ale może następcy się wstrzymają: wszyscy tu szukamy poleconych wykonawców, z resztą, jak tytuł wątku sugeruje miała to być lista solidnych, którą należy przeglądać (e_gregor, jakbyś to robił to byś miał namiar na wielokrotnie polecanego tu elektryka). Sugeruję, aby wpisywać tu tylko namiary, bo robi się bajzel utrudniający przeglądanie wątku. Sama mam nadzieję jeszcze w tym roku wpisać na tę listę parę pozycji.

Ewa-
28-11-2019, 11:58
Witam wszystkich na forum,
cieszę się, że istnieje takie miejsce, gdzie w tych ciężkich dla inwestorów czasach ;) można znaleźć polecenia solidnych wykonawców. Chciałabym dołączyć się do opinii. Polecam wykonawcę prac hydraulicznych i systemów ogrzewania - Pana Adama Radaszkiewicza (tel. 602253166). Wykonał u nas prace hydrauliczne i ogrzewanie podłogowe. Posadzka już wygrzana, piec działa, wszystko w najlepszym porządku.

W razie potrzeby mogę udzielić dodatkowych informacji: 601050462

Pozdrawiam forumowiczów :)

libra100
23-12-2019, 11:52
Etap SSO mam za sobą, w związku z tym mogę już polecić ekipę od murarki pana Marcina Stonogi - dokładni, bardzo pracowici, można się z nimi dogadać. Nr telefonu podam na priv.
Podobnie polecam pana Dariusza Gryglewicza od dachów - niewiarygodnie dokładna ekipa, dach z dachówki płaskiej równy jak stół. Namiary na priv. Obie ekipy działają na północ od Wrocławia - okolice Trzebnicy, Obornik Śląskich, nie wiem jaki mają maksymalny obszar działania.

libra100
23-08-2020, 18:45
Szkoda, że nikt nie dodaje nowych solidnych, czyżby lista się zakończyła?
Dołączam do chwalących hydraulika, Adama Radaszkiewicza. Wszystko zrobione fachowo, solidnie, klarownie, świetny kontakt. Dołączam także do fanów elektryka Mieczysława Kocota - oby tylko tacy fachowcy chodzili po tym świecie.

ceo1256
21-02-2021, 12:55
Dzień Dobry wszystkim forumowiczom!
Świeżo się zapisałem. Niestety, póki co nie mam dobrych doświadczeń.
Aktualnie jestem na etapie poszukiwania - rzetelnych - architekta adaptującego oraz kierownika budowy.
Pomóżcie, proszę!

pawelmad
16-04-2023, 16:45
Witam, czy możecie polecić fachowca od kominków najlepiej z okolic Bolesławca ostatecznie Dolnego Śląska. Dziękuję