PDA

Zobacz pełną wersję : Koszty wylewki samopoziomującej



Grzegorz 40
03-01-2006, 23:13
W zależności od rodzaju użytego materiału i grubosci wartstwy wylewki .
Ja zawezwałem firmę z Radomia , rewelacyjnie tanio i bez oczekiwania w kolkejce.Dostępni od zaraz Zobaczyłem jak gościu kleji paski płyty pażdzierzowej bo tetonu , zapytałem po co i ........podziękowałem facetowi . poprosiłem ekipę z Kalisza, zapłaciłem dojazd w obie strony / 400 km 500 PLN / . Koszt wylewki o grubosci warstwy od 5 do 9 mm wyniósł :
materiały ; 3372 PLN
robocizna / gruntowanie + wylewka / = 963
dojazd 500 .
Masa samopoziomująca Wakol , pomiar wilgotnośc metodą karbidową = 50 PLN / punkt.

Grzegorz

boorg
27-01-2006, 23:21
Cena zależy od jakości.
Masa samopoziomująca wbrew nazwie sama nie poziomuje się. Aby uzyskać odpowiedni efekt należy najpierw wypoziomować podłogę a dopiero wylać masę. Poziomowanie podlogi za pomocą poziomic laserowych może kosztować nawet 2 000 zł (wszystko zależy od wielkości inwestycji). Wylanie samej masy to koszt od 6 zł do 14 zł za m2. Poziomowanie "na oko" nic nie kosztuje ale podłoga jest wyrównana "mniej więcej". W budownictwie indywidualnym "mniej więcej" w zupełności wystarczy ... :wink:

Krakowianka
02-03-2006, 16:14
Wylanie wylewki do 3 mm to jakieś 14 zł w tym grunt, poniżej to musi by wylewka słabej jakości. na 1 mm i 1 m2 wchodzi ok 1,4 kg mozesz sam wyliczyc
pozdrawiam