PDA

Zobacz pełną wersję : Słup elektryczny.



polo74
20-01-2003, 20:40
Podłączenie prądu do mojego domu wymaga postawienia słupa elektrycznego i tu jest problem !! Początkiem grudnia byłem w tej sprawie pierwszy raz w energetyce zanotowałem liste potrzebnych uzgodnień.20-01-2003 byłem po raz kturyś z rzędu i znowu za mało dokumentacji (brak uzg. z melioracji)po czym poinformowano mnie że jak zniose wszystkie te papiery to czas na zakończenie tej sprawy czyli podłączenie prądu to jakieś 5 mieśięcy.
OGŁOSZENIE
Kupię agregat prądotw.i kilka granatów.

franekF
21-01-2003, 09:56
Powiem tylko, że jesteś jednym ze szczęśliwców, którzy będą czekać TYLKO pięć miesięcy :smile:

lola
21-01-2003, 13:12
To jest nieprawdopodobne jak różne ZE same sobie skrobią rzepkę!
Wyrazy współczucia. U nas słupy stawiają bez problemu. Wiem ,że to żadna pociecha, ale może u was niedługo tez tak będzie.

mad
19-02-2004, 17:36
hi!
rzeczywiscie, 5 miesiecy to niedlugo. w energetyce w konstancinie podpisalam umowe na przylacze energii elektrycznej z terminem realizacji za 2 lata. jest to czas maksymalny, jak poinformowala mnie pani w biurze obslugi, ale nie zdarza sie, aby komus zalozyli wczesniej. no chyba ze dany zainteresowany podpisze wniosek, ze np. zobowiazuje sie na swoj koszt zrobic projekt (koszt projektu to w tej okolocy jakies 1500-2000 zlotych). wtedy prace moga miec inny przebieg, sklada sie kolejny wniosek o przyspieszenie plus tamten o poniesieniu kosztow i wtedy jest szybko. mila przygoda, nieprawdaz? pozdrawam, m

andrzejj_
22-02-2004, 12:34
mam swoj prywatny słup betonowy, typowy pojedynczy, pobudowlany .Jestem z poludniowej polski.Jesli mieszkasz blisko daj znać,mogę Ci ten słup oddac za darmo.