PDA

Zobacz pełną wersję : projekt ONUFRY S-GL47 pracownia ATRIUM



mania2
21-01-2003, 14:12
Jesli budujesz ten projekt , to powiedz czy w projekcie sa jakies bledy i na co zwrocic szczegolna uwage . Jesli nie ten dokladnie ten projekt , to wogle projekt "Atrium"

ged
31-01-2003, 19:06
Pod Krakowem w we wsi: "Wielka Wieś" ktoś wybudował ten dom. Zaczęli na wiosnę teraz chyba mieszkają. Z tego co wiem to budowała firma. W 3 miesiące postawili od 0 do klucza :smile: Rozmawiałem z robotnikami. Bardzo podobał mi się ten projekt. Dlatego odnalazłem realizację. Po wizji lokalnej troszkę mi przeszło. Najbardziej podobały mi się piwnice i garaż, reszta malutkie i ciasne. Mała ubikacja na dole sprawia wrażenie zagubionej wyspy na oceanie salonu, kuchni i korytarza. Gdyby jej nie było wyglądałoby to lepiej. Znalazłem w okolicy Zawiercia gl-135 - o wiele lepsze wrażenie na mnie zrobił. Parter pomimo wrażenia udziwnienia jest przestronny i funkcjonalny, poddasze można dowolnie zaprojektować - mnie się podoba wersja z gl16 - bez ściany pomiędzy pomieszczeniami 1 i 4.

Ged

ged
31-01-2003, 19:21
Jeśli interesują Cię projekty w stylu gl 47, ale nie ogołocone z detalu - wpadnij na: http://www.domypolskie.pl Jeśli się dobrze zastanowić nad prostotą ich konstrukcji budowlanej, to wychodzi że pomimo swojej klasycznej urody, będą nie wiele droższe od dzisiejszych domów typu stodoła.
ged

mania2
04-03-2003, 14:00
zobaczymy , juz kupilem projekt

Zbigniew Rudnicki
08-04-2003, 13:33
Buduję GL43. Obecnie stan surowy otwarty. Porotherm 44.