PDA

Zobacz pełną wersję : dobry studniarz z okolic pruszkowa



adrek17
06-01-2006, 16:06
Witam
Poszukuje informacji nt. dobrych studniarzy i rozdzkarzy w okolicy pruszkowa, mma kilka namiarow z kilkoma rozmawialem, ceny w sumie podobne: 120 zl/m wiercenia (robocizna + materialy) + pompa (1600-2000 (Nimiecka/wloska)) + ocembrowanie 800-1000 zl i to tyle, sek w tym ze nie wiem ktory jest prawdziwym fachowcem a kto nie, moze ktos korzystal z uslug tego typu fachowcow,
poza tym szukam dobrego rozdzkarza (prosze o pdoanie kosztow takiej uslugi), nie wiem czy i na jakim poziomie mma wode na dzialce wiec chyba sie na takiego cudotworce skusze
aha i jeszcze jedno: kupilem dzialke w pruskzowie-malichach, czy jest ktos kto ma tam dzialke i zdecydowal sie na studnie, interesuje mnie glebokosci na jakiej znaleziono wode
bede bardzo bardzo zobowiazany kazdemu kto podzieli sie ze mna swoim knowhow
pozdrawiam wszystkich walczacych o swoja - czesto niewielka - wolnosc
Adrek

elakost
07-01-2006, 20:12
Znajomi polecili mi fachowca z Piastowa, który zajmuje się studniami, pracuje z bratem, który działa z powodzeniem z różdżką. Robił studnie w bardzo wielu miejscach w Piastowie i Pruszkowie i kiedy kupiłam działkę w Pruszkowie i poprosiłam go o zrobienie studni, okazało się, że robił wcześniej na sąsiedniej działce i ma już pojęcie o poziomie i jakości wody, więc myślę, że jest szansa, że będzie coś wiedział o Malichach.
Jak znajdę namiary to napiszę, myślę, że jutro.
Powodzenia.

adrek17
07-01-2006, 20:57
dzieki bylbym zobowiazany