PDA

Zobacz pełną wersję : gwożdziownica



zygmor
08-01-2006, 19:29
Napiszcie proszę czy używaliście gwożdziwnicę i jaki model polecacie. W kilku miejscach przeczytałem o tym narzędziu, ale nie wiem czy to warte tych pieniędzy. Dodatkowo trzeba mieć kompresor. A moż można inaczej.
Czekam na Wasze opinie

Zygmor

araman
08-01-2006, 19:33
A do czego to ma służyć?

zygmor
09-01-2006, 20:28
To takie urządzonko, które zastępuje młotek z gwoźdźmi. Gwoździe (specjalne) umieszcza się w magazynku i można pracować. Podobno w USA to podstawowe narzędzie na budowie. Tam nie zauważysz młotka, bo oni już chyba nie wiedzą jak on wygląda, tylko używają te gwoździownice.

zygmor

Mohag
09-01-2006, 21:07
Takie mlotki moga byc rozne, od pneumatycznego, hydraulicznego do elektrycznego. Roznia sie moca i dlugoscia gwozdzi. Na budowach stosuje sie przewaznie pneumatyczne.

poltomy
10-01-2006, 07:59
Bardzo sprytne i pomocne narzedzie zwlaszcza jak ktos zawodowo tym sie zajmuje. Dla wlasnych potrzeb mozna wypozyczyc.

Poltomy
--------------------
Chcialem dobrze a wyszlo jak zawsze.

rml2
10-01-2006, 08:29
Godne polecenia jeżeli masz duzo do przybijania płyt , desek a'la siding itp. Młotka tradycyjnego , to tak jak ktoś powyżej pisze ,nie zastąpi . Musisz mieć i kompresor i kupowane połaczone w krótkie tasmy gwoździe. Jezeli nie chcesz korzystac z tego zarobkowo to lepiej wypozycz - wyjdzie taniej .

PS. Można fajnie z tego strzelać do tarczy ( ale nie powtarzać tego dzieciom i nieodpowiedzialnym dorosłym ) :wink:

ttt
11-01-2006, 13:45
Napiszcie proszę czy używaliście gwożdziwnicę i jaki model polecacie. W kilku miejscach przeczytałem o tym narzędziu, ale nie wiem czy to warte tych pieniędzy. Dodatkowo trzeba mieć kompresor. A moż można inaczej.
Czekam na Wasze opinie

Zygmor

Takąś byle jaką zabawkę kupisz za 2000-5000 zygli do tego te gwożdzie na tasmie plus kompresor min. wan 60