PDA

Zobacz pełną wersję : konkurs



22-01-2003, 09:38
jesli porównacie: regulamin,ogłoszenie konkursu i rozwiązanie konkursu to wyciągnięcie ciekawe wnioski
ogłoszenie konkursu- wymień 5 powodów,dla których warto mieć dom
nie kazda praca spełnia ten warunek
rozwiązanie konkursu- dlaczego warto mieć dom?
każda praca moze spełnić ten warunek
regulamin-ułożony tak,że nagrody powinny zostać odebrane przed podaniem laureatów i upłynięciem terminu składania reklamacji

kto skladał reklamacje? ja tak.

22-01-2003, 13:14
Sadze ze da sie udowodnic ze wiele z prac nie spelnilo regulaminu. Ale co z tego ? Redakcja nagradza "tanczenie walca o 4 rano" a nie trzymanie sie zasad. Ciekawe czy znajdzie sie chetny do skladania reklamacji ? Chyba watpliwe skoro jury ocenialo prace uznaniowo a nie wg regulaminu. Na dobra sprawe mogli wytypowac swoich znajomych do nagrod albo wrecz losowac zwyciezcow. Bo taka mieli fantazje... Na drugi raz trzeba napisac wiersz 13-zgloskowcem albo zaczac bredzic o bieganiu po rosie o swicie..

Wowka
22-01-2003, 14:30
Przypomina mi sie taka Angielska (popularna w czasie II wojny światowej) anegdota.

Pytanie - Dlaczego w piekle przy kotle ze smołą z napisem POLAND nie ma diabłów pilnujacych, by Polacy skazani na męki piekielne nie wydostali się z kotła?
Odpowiedź - Jest to całkowicie zbędne, gdyż jeśli nawet któremuś z Polaków uda się dotzeć do brzegu kotła to inni z zawiści ściągną go na samo dono.

Dla informacji podaję, że laureatkę (gratuluję :smile: ) znam tylko z wymiany informacji na forum a w samym konkursie udziału nie brałem.
Pozdrawiam i życzę anonimom "odwagi" by mogli podzielić się swoimi przemyśleniami pod swoimi nickami

25-01-2003, 15:02
7 dni na przeczytanie kilku tysięcy prac. Gratuluję Jury!

25-01-2003, 15:04
W Polsce wszystko kantem stoi.

maronbik
06-02-2003, 06:27
Niestety sam też bardziej straciłem zaufanie do muratora po tym konkursie, tak jak każdy kogo pytam.